Connect with Us

All posts tagged "stop"

Ia lanë nënën me Covid pa bukë e pa ujë/ Përlot vajza: Iku e pangopur nga kjo jetë, pengu që kam në shpirt
Denoncim 21:49 - 14 Janar, 2021

Ia lanë nënën me Covid pa bukë e pa ujë/ Përlot vajza: Iku e pangopur nga kjo jetë, pengu që kam në shpirt

Skandali i publikuar mbrëmjen e 12 Janarit në emisionin “Stop” i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi ka tronditur mbarë opinionin publik. Ajo ishte hequr...

Dalin detaje të reja për sanitaren Tire Alldervishi/ Përveç vajzës, u merrte lek edhe të afërmve të së ndjerës
Aktualitet 21:22 - 14 Janar, 2021

Dalin detaje të reja për sanitaren Tire Alldervishi/ Përveç vajzës, u merrte lek edhe të afërmve të së ndjerës

Skandali i rëndë i ndodhur në spitalin “Shefqet Ndroqi” ka ngjallur një reagim të madh tek qytetarët, po jo vetëm, në këto kohë të vështira ku...

Vaksina anti Covid/ Rama tregon kontratën me Pfizer dhe kur do vijnë dozat e tjera
Aktualitet 13:11 - 14 Janar, 2021

Skandali me sanitaren/ Reagon për herë të parë Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për rastin e sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”. Rama ka falenderuar emisionin “Stop” i cili publikoi skandalin,...

Aktualitet 12:53 - 14 Janar, 2021

Mashtrimi i sanitares/ Reagon Shoqata e Infermierëve: Të hetohet deri në fund!

Shoqata e Infermiereve të Shqipërisë ka reaguar pas skandalit me sanitaren e spitalit “Shefqet Ndroqi”, e cila i zhvati 8 milionë lekë vajzës së një pacienteje...

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme
Denoncim 21:54 - 13 Janar, 2021

Paralajmërimi i Saimir Kodrës/ Do të faktojmë gjëra të tjera të tmerrshme

Ditën e djeshme emisioni “Stop” publikoi një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2. Vajza e një zonje 55-vjecare, e cila humbi betejën me Covid pas...

“Shëndetësia falas ishte një mashtrim”/ Spahia publikon videon dhe akuzon qeverinë
Aktualitet 17:12 - 13 Janar, 2021

“Shëndetësia falas ishte një mashtrim”/ Spahia publikon videon dhe akuzon qeverinë

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku i drejtohet qeverisë “Rama” se për 8 vite nuk ka...

Kronika 14:47 - 13 Janar, 2021

Pas arrestimit të sanitares mashtruese/ Policia bën lëvizjen e radhës

Emisioni investigativ “Stop” denoncoi mbrëmjen e djeshme një skandal, ku një punonjëse e spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid 2, bënte pazar me jetën...

Kronika 09:10 - 13 Janar, 2021

I zhvati miliona lekë vajzës së pacientes me Covid/ Arrestohet sanitarja e “Shefqet Ndroqit”

Arrestohet sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” e cila i mori një shumë të konsiderueshme vajzës së një pacienteje që kurohej për koronavirusin. Specialistët e Seksionit për...

Ndryshimet në Kodin Penal për krimet zgjedhore/ SPAK cakton pesë prokurorë
English 22:35 - 12 Janar, 2021

The daughter buys 8 million Lek the death of her mother/ SPAK is immediately set in motion

The investigative show “Stop” on TV Klan denounced tonight a big scandal, where an employee of the hospital “Shefqet Ndroqi” in Tirana, otherwise known as Covid2,...

Ndryshimet në Kodin Penal për krimet zgjedhore/ SPAK cakton pesë prokurorë
Aktualitet 21:59 - 12 Janar, 2021

Vajza blen 8 milionë lekë vdekjen e nënës/ SPAK vihet menjëherë në lëvizje

Emisioni investigativ “Stop” denoncoi mbrëmjen e sotme një skandal të madh, ku një punonjëse e spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid2, bënte pazar me...

Skandali në spitalin Covid 2/ Jep 8 milionë Lekë nën dorë, por e ëma ndërron jetë
Denoncim 21:04 - 12 Janar, 2021

Skandali në spitalin Covid 2/ Bleu 8 milionë lekë vdekjen e nënës

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë një rast skandaloz korrupsioni në spitalin Covid 2, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën e pacientëve. Vajza...

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet te kush spital ka ndodhur skandali
Denoncim 20:22 - 12 Janar, 2021

Bleu vdekjen e të emës me 8 milionë lekë/ Zbulohet spitali ku ka ndodhur skandali

Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur ndryshe si Covid2, bëjnë pazar me jetën...

Denoncim 15:39 - 12 Janar, 2021

“Stop”/ Skandali në spitalet Covid, blen vdekjen e të emës me 8 milionë lekë

Emisioni “Stop” pritet të publikojë sonte në mbrëmje një rast skandaloz korrupsioni në një prej spitaleve Covid, ku punonjës të këtij spitali, bëjnë pazar me jetën...

Komisariati Kamëz s’njeh vendimin e gjykatës/ I mban armën e gjahut qytetarit për dy vite
Denoncim 23:09 - 7 Janar, 2021

Komisariati Kamëz s’njeh vendimin e gjykatës/ I mban armën e gjahut qytetarit për dy vite

Selim Çerpja ka denoncuar në “Stop”, se ka që në vitin 2017, që përmes dy vendimeve të formës së prerë dhe një urdhri ekzekutimi nga Prokurori,...

Fallxhorja-qytetares: Po të tradhtojë më, me lekun e vet do qxxxx…
Denoncim 23:19 - 5 Janar, 2021

Fallxhorja-qytetares: Po të tradhtojë me, me lekun e vet do qxxxx…

Stop sjell një tjetër fallxhore, këtë herë në zonën e Astirit. Ajo sheh filxhan dhe i thotë vajzës që i drejtohet se nuk duhet të mërzitet,...

Denoncimi i Stop/ Si të ‘heqësh qafe’ vjehrrën me pak sheqer
Denoncim 23:15 - 5 Janar, 2021

Denoncimi i Stop/ Si të ‘heqësh qafe’ vjehrrën me pak sheqer

Një qytetar shkon te fallxhore Dhurata në Golem me shpresën që do të mund ta largojë vjehrrën nga shtëpia, duke pretenduar se ajo e provokon dhe...

Kamera e fshehtë| Me nuska, sheqer dhe ujë, fallxhorja i zgjidh qytetarit problemin me gruan dhe…
Denoncim 23:12 - 5 Janar, 2021

Kamera e fshehtë/ Me nuska, sheqer dhe ujë, fallxhorja i zgjidh qytetarit problemin me gruan dhe…

Emisioni “Stop” këtë të martë ka trajtuar temën e fallxhoreve parashikojnë fatin e qytetarëve. Një bashkëpunëtor i “Stop” ka zbuluar se në Maminas zgjidh problemet në...

Babai i 3-vjeçares apel tw fortw/ Më ndihmoni të kuroj vogëlushen e sëmurë
Denoncim 21:30 - 18 Dhjetor, 2020

Babai i 3-vjeçares apel të fortë/ Më ndihmoni të kuroj vogëlushen e sëmurë

Sibora është një vajzë 3-vjeçare e cila është diagnostikuar me leucemi akute. Sot babai i saj, Mikal Muça, bën një apel për ndihmë, për të kuruar...

Aksidenti i kushtoi 4 operacione/ Emigranti shqiptar rrezikon burgun
Denoncim 22:19 - 17 Dhjetor, 2020

Aksidenti i kushtoi 4 operacione/ Emigranti shqiptar rrezikon burgun

Aleks Shtjefani, emigrant prej 25 vitesh në Itali, denoncoi në “Stop”, sesi u manipulua aksidenti i vitit 2017, që i dëmtoi këmbën, për të cilën ka bërë...

Klinika private e nxjerr pozitiv dhe i jep mjekim/ 32-vjeçari nuk ishte prekur nga COVID-19
Denoncim 22:29 - 11 Dhjetor, 2020

Klinika private e nxjerr pozitiv dhe i jep mjekim/ 32-vjeçari nuk ishte prekur nga COVID-19

Për rastin e 32-vjeçarit, që është diagnostikuar me COVID nga klinika private, dhe ka dalë negativ në shtet, iu drejtuam njësisë vendore të kujdesit shëndetësor Shkodër,...

Pozitiv në privat e negativ në shtet/ I riu kurohet për COVID pa e ditur nëse është infektuar
Denoncim 22:22 - 11 Dhjetor, 2020

Pozitiv në privat e negativ në shtet/ I riu kurohet për COVID pa e ditur nëse është infektuar

Një 32-vjeçar nga Shkodra ka bërë një denoncim në emisionin “Stop”, pasi është kuruar për COVID kur nuk ka qenë asnjëherë i sëmurë, kjo pasi analizat...

Denoncimi i "Stop"/ Drejtoria Arsimore në Prizren paguan mësues pa qenë në punë
Denoncim 21:29 - 4 Dhjetor, 2020

Denoncimi i “Stop”/ Drejtoria Arsimore në Prizren paguan mësues pa qenë në punë

Pak javë më parë emisioni “Stop” u ndal në Prizren, pasi i riu 27-vjeçar, Shkumbin Miftari me master për Fizarmonikë, prej 4 vjetësh që është pa...

Aktualitet 21:45 - 2 Dhjetor, 2020

Stop- Një vit pas tërmetit banorëve u kërkojnë të dalin nga shtëpia/ Raporti plot gabime

Ndonëse ka kaluar 1 vit nga tërmeti i 26 Nëntorit, për pallatin 407 tek njësia 4, rruga e Dibrës në Tiranë, banorët thonë se nuk kanë...