Connect with Us

All posts tagged "stine"

Aktualitet 19:18 - 19 Maj, 2019

“Do të rrijë vetëm me mua”/ Stine flet për herë të parë për vajzën

Stine është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Repertori i tij muzikor është i pasur me këngë që ndër vite janë hit edhe...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Maj, 2019

“Nëse merrem me femrat nuk punoj dot”/Stine rrëfen për jetën e tij si i divorcuar

Pasi i dha fund martesës me partneren e tij Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë, Estia, Stine thotë se fokusi i tij kryesor është...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

alergji nga dashuria
Life Style 15:10 - 23 Prill, 2019

Ndryshimi i stinës ndikon tek të gjithë/Ja simptomat më të shpeshta në trupin e njeriut

Ndryshimi i stinës ndikon tek fëmijët por edhe tek të rriturit .Falë temperaturave të pëlqyeshme dhe ditëve më të gjata, dalim më shumë, edhe pas darke,...

Kuriozitete 14:25 - 20 Prill, 2019

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni çfarë do të thotë për personalitetin tënd

Dimër Të lindurit në dimër kanë një nivel të lartë skizofrenie, çrregullimi bipolar, depresioni sezonal ose depresion të thjeshtë, gjë që tregon se sa e vështirë...

Life Style 14:10 - 7 Prill, 2019

Ndryshimi i stinëve dhe përgjumja pranverore/Çfarë duhet të dini dhe si ta kaloni?

Kalimi nga stina e dimrit ne stinen e pranveres qe jemi tashme, na shkakton disa ndryshime ne gjendjen fizike dhe luhatje te menjehershme. Disa nga simptomat...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Prill, 2019

“Dëshiron të bashkohesh me Stinen?”/Si përgjigjet ish-partnerja e këngëtarit?

Në fund të vitit që lamë pas, Stine përmes një postimi në Instagram njoftoi se i kishte dhënë fund marrëdhënies së tij me Gracielën. Kjo e...

Kryesore Show Biz 12:16 - 29 Mars, 2019

“Midis meje dhe Rozës nuk do ketë kurrë asgjë”/Flet më në fund Stine

Disa muaj më parë Stine u nda nga partnerja e tij me të cilën ka dhe një vajzë dhe vetëm pak ditë më parë ai u...

Kryesore Show Biz 17:00 - 26 Mars, 2019

“Jam gati”/Modelja e famshme pret stinën e verës topless

Bar Rafaeli na ka treguar me anë të një postimi në Instagram se është gati për stinën e verës. Modelja e famshme nga Izraeli ka postuar...

karfica floke
Life Style 17:00 - 25 Mars, 2019

Si t’i trajtoni flokët në stinën e pranverës? Ja maska që ju duhet

Duket sikur femrat nuk gjejnë asnjëherë qetësi përsa i përket flokëve. Do të ketë gjithmonë diçka që shkon keq: flokë të djegur, maja dyshe që këputen,...

Fashion 15:40 - 6 Mars, 2019

Si të dukeni trendy në stinën e pranverës pa harxhuar para

Nuk është fare e nevojshme të harxhoni para për të blerë rroba gjatë kësaj stine sepse me shumë gjasë të gjitha veshjet në fotot që shfaqen...

Life Style 13:40 - 2 Mars, 2019

Si ndikon ndryshimi i stinëve në trupin dhe trurin e njeriut

A ndikon ndryshimi i stinës në trupin e njeriut? Studiuesit pranojnë që një sërë ndryshimesh ndodhin në trupin e njeriut me ndërrimin e stinëve, ndryshime që...

Kryesore Show Biz 10:53 - 11 Shkurt, 2019

Stine me Roza Latin u kapën mat në club! Ja si reagoi ish-partnerja e këngëtarit

Disa muaj më parë u përfol kudo në media se këngëtari i njohur Stine dhe ish-partnerja e tij Roza Lati, po argëtoheshin në një club. Gjatë...

Kryesore Show Biz 10:17 - 8 Shkurt, 2019

“Stine, shiko me kë jam”, ish-e dashura dhe ish-gruaja e këngëtarit darkojnë bashkë

Ndoshta nuk do e besonit po t’jua thoshin por dy ish- partneret e Stines kanë darkuar së bashku. Roza Lati pak më parë ka publikuar në...

Kryesore Show Biz 13:10 - 3 Shkurt, 2019

Ndarja e bujshme e Stines, e motra ka dy fjalë për t’i thënë

Në fund të 2018-ës, Stine i befasoi të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me një status ku njoftonte ndarjen nga partnerja e tij, Graciela, me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Shkurt, 2019

Stine bëri publike ndarjen në Instagram! Ish-partnerja e tij thyen heshtjen

Këngëtari Stine në fund të vitit të kaluar bëri publike ndarjen e tij me partneren Graciela Pashaj me të cilën ka edhe një vajzë të quajtur...

horoskop
Aktualitet 22:00 - 22 Janar, 2019

Këto shenja të horoskopit i pret një verë e tmerrshme

Dashi Marsi, planeti dominant i Dashit do të jetë në prapavijë, nga 26 qershori deri në 27 gusht.Me vendosjen në prapavijë të Marsit, mund ta keni...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Janar, 2019

Pas ndarjes nga ish-partnerja Stine fillon pushimet në destinacionin ekzotik

Vetëm pak ditë më parë Stine njoftoi përmes një postimi në Instagram se kishte vendosur të ndahej nga partnerja e tij Graciela. Ai tregoi se marrëdhënia...

Aktualitet 11:07 - 23 Dhjetor, 2018

“U sakatuan” tre vite më parë, Stine befason me veprimin e tij ndaj Florit

Tre vite më parë në Kënga Magjike pamë një konfrontim mes dy këngëtarëve Stine dhe Flori Mumajesi. Ishte Stine ai që goditi Florim me një mjet...

Kryesore Show Biz 09:53 - 27 Shtator, 2018

Baba dhe në një lidhje serioze/ Këngëtari shqiptar nuk qëndron dot larg klubeve të striptizmit

Këngëtari shqiptar së bashku me disa miq të tij, u argëtuan në një klub striptizmi në Tiranë. Ishte vetë Stine, i cili nuk ngurroi të shfaqte,...

Aktualitet 22:40 - 15 Dhjetor, 2017

Shfaqet për herë të parë me partneren këngëtari shqiptar

Stine është një ndër këngëtarët më të kërkuar në tregun e industrisë së muzikës, dhe një ndër më të komentuarit për jetën e tij private. Këngëtari...

Aktualitet 01:30 - 12 Dhjetor, 2017

Si dukeshin kohë më parë Ledri, Daffy, Lyrical Son, Dj Blunt e Stine

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Stine duket se po ndjen nostalgji për kohën kur kalonte me disa miq të tij nga estrada kosovare. Stine një nga...

Aktualitet 15:51 - 3 Shtator, 2017

Foto/ Trendet më të reja për vjeshtën e 2017

Vjeshta erdhi dhe të gjithë sidomos femrat po mendojnë seriozisht se çfarë do të veshin. Vjeshta është një stinë e bukur e cila na lejon të...