Connect with Us

All posts tagged "srrest"

Aktualitet 17:25 - 1 Shkurt, 2018

Karabinierët arrestojnë 2 shqiptarë dhe 2 italianë për kokainë dhe armëmbajtje pa leje

Karabinierët e Padovës në kuadër të Operacionit “Oficina Mekanike” arrestuan 2 shqiptarë dhe 2 italianë. Shqiptarët e arrestruar janë Artur Hysa 39 vjec dhe Jetmir Hallunaj...

Aktualitet 09:29 - 17 Shkurt, 2015

Kapshticë/ Arrestohet i kërkuari Pëllumb Zylali

I ndaluari nga policia ka tentuar të kalojë sot drejt Greqisë për të mos u kthyer . Denoncimi i bërë nga Drejtoria e Burgjeve për moskthimin...