Connect with Us

All posts tagged "Sport"

Paloka dhe Lila krah sportistëve/ “Jeni aleatët tanë më të mirë, do sjellim ndryshim edhe për ju”
Politikë 20:56 - 11 Prill, 2021

Paloka dhe Lila krah sportistëve/ “Jeni aleatët tanë më të mirë, do sjellim ndryshim edhe për ju”

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka u takua e me sportistët në Shijak ku ishte i pranishëm edhe futbollisti Andi Lila, si dhe kandidatët e...

Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri zbulon kur do të rikthehet në ekran
Showbizz 10:32 - 8 Prill, 2021

Prej kohësh nuk është pjesë e televizionit/ Ilda Bejleri zbulon kur do të rikthehet në ekran

Ilda Bejleri është një nga vajzat më të pëlqyera të showbizit. Prej kohësh nuk e kemi parë në ekran si moderatore sportive. Së fundi në një...

Kombëtare 17:15 - 6 Prill, 2021

“Shqipëria përfaqëson gjithë shqiptarët e ndarë”, Ismajli sqaron zgjedhen e kuqezinjve: Kombëtarja është privilegj

Ardian Ismajli po bën një rritje të madhe profesionale në karrierën e tij. Në pak kohë arriti të siguronte një vend titullari në Kombëtaren shqiptare, ndërsa...

Showbizz 12:57 - 23 Mars, 2021

Në studion e “Tiki Taka”/ Eva Murati shkëlqen në Itali

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar speciale në studion e një nga emisioneve më të ndjekur italian të futbollit “Tiki Taka”, në “Mediaset...

Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë/ Fotot më të nxehta të modeles Giorgia Piscina
Showbizz 10:06 - 16 Janar, 2021

Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë/ Fotot më të nxehta të modeles Giorgia Piscina

Giorgia Piscina është një konkurrente profesioniste e WBFF, modele fitnesi dhe mundëse e WWE. Me origjinë nga Anglia, por më vonë duke emigruar në Australi, Giorgia...

“E mbaj mendjen tek gjëja e mohuar”/ Leila Kraja tregon si i hoqi kilet e tepërta
Showbizz 15:11 - 13 Janar, 2021

“E mbaj mendjen tek gjëja e mohuar”/ Leila Kraja tregon si i hoqi kilet e tepërta

Moderatorja e sportit Leila Kraja është komentuar shpesh në mediat rozë për kilet e tepërta që kishte marrë gjatë verës. Së fundi moderatorja duket se është...

FOTOT- Rrëmbyen vëmendjen dhe zemrat e shqiptarëve/ Prezantueset më të komentuara të sportit ndër vite
Showbizz 11:45 - 8 Dhjetor, 2020

FOTOT- Rrëmbyen vëmendjen dhe zemrat e shqiptarëve/ Prezantueset më të komentuara të sportit ndër vite

Futbolli është një nga sportet më të pëlqyera jo vetëm nga meshkujt por edhe nga femrat. Prej vitesh në ekran, në krye të një emisioni që...

“Kemi hyrë në dimër të vështirë”/ Gjergji Koja: Opozita po e trajton Covid si sport, për të marrë vota
Politikë 22:05 - 7 Dhjetor, 2020

“Kemi hyrë në dimër të vështirë”/ Gjergji Koja: Opozita po e trajton Covid si sport, për të marrë vota

Ka vijuar debati mes ekspertes së PD-së, Liljana Ramasaço dhe ish-ministrit të Shëndetësisë Gjergji Koja, sonte në Real story sa i perket testimeve të Covid. Mjkja...

Nuk dëshiron të zbulojë gjininë e fëmijës/ Modelja e famshme fotografohet me barkun e rrumbullakosur
Showbizz 13:35 - 28 Nentor, 2020

Nuk dëshiron të zbulojë gjininë e fëmijës/ Modelja e famshme fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Modelja e famshme Emily Ratajkowski , pak kohë më parë i habiti të gjithë me deklaratën e saj rreth fëmijës që pret. Ajo u shpreh se...

Studimi/ Njerëzit që nuk merren me ushtrime fizike, gati 2 herë më të rrezikuar nga depresioni
Blog 08:41 - 15 Nentor, 2020

Studimi/ Njerëzit që nuk merren me ushtrime fizike, gati 2 herë më të rrezikuar nga depresioni

Njerëzit që nuk kanë aktivitet fizik, kanë thuajse 2 herë më shumë gjasa të bien në depresion, dhe janë 60 për qind më të rrezikuar nga...

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt
Showbizz 09:41 - 23 Tetor, 2020

Forma bombastike dhe poza provokuese/ Kjo është modelja që po “tërbon” meshkujt

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale. Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka...

“Mu duk si fundi i botës, isha në depresion”/ Lei Kraja flet për periudhën më të vështirë të jetës së saj
Showbizz 11:36 - 6 Tetor, 2020

“Pse nuk i rregullon dhëmbët?”/ Lei Kraja befason me përgjigjen

Moderatorja e sportit, Leila Kraja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh realizon inetrvista m ndjekësit e saj. Duket se ndryshe nga të tjetët Lei...

FOTOT- "Gozhduan" shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit
Showbizz 13:28 - 18 Shtator, 2020

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Futbolli është një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Kemi parë mjaftueshëm tifoze të zjarrta të futbollit në vendin tonë,...

Showbizz 09:45 - 30 Gusht, 2020

Një nga prezantueset më seksi të sportit italian/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Diletta Leotta është një nga prezantueset më të njohura të sportit në Itali. Bukuroshja bjonde e nisi karrierën e saj në televizion kur ishte vetëm 17...

Sport 17:10 - 23 Qershor, 2020

E bujshme/ Vjen lajmi i shumëpritur nga FIFA

Gjatë kësaj periudhe të vështirë për futbollin dhe jo vetëm, FIFA dhe UEFA kanë punuar së bashku për të projektuar se kur do të zhvillohen ndeshjet...

Showbizz 13:15 - 19 Qershor, 2020

Me fustanin e lagur pas trupit/ Moderatorja e sportit provokon me foton e fundit

Moderatorja e sportit Hygerta Sako është një cilësuar si një nga vazjat më të bukura të ekranit. Ish misi ka nisur pushimet e saj verore dhe...

Showbizz 14:06 - 7 Qershor, 2020

FOTOT-Moderatorja e sportit provokon sërish/ Ndez Instagramin me pozat e saj

Leila Kraja është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja e ekranit ka nisur pushimet verore dhe nuk nguron së treguari...

FOTOT-“Çfarë po thoje?”/ Moderatorja provokon ndjekësit me “pozicionin” e rrezikshëm
Showbizz 14:17 - 3 Qershor, 2020

VIDEO-Pa grim dhe pa filtër/ Moderatorja seksi e sportit ndez Instagramin

Moderatorja e sportit Leila Kraja nuk ndalet me pozat dhe videot provokuese në Instagramin e saj. Bukuroshja shkodrane ka publikuar së fundi një video ku shfaqet...

FOTOT-“Çfarë po thoje?”/ Moderatorja provokon ndjekësit me “pozicionin” e rrezikshëm
Showbizz 10:04 - 10 Maj, 2020

FOTOT-Moderatorja që po “tërbon” rrjetin/ Leila Kraja një nga vajzat më të komentuara shqiptare

Moderatorja dhe modelja Leila Kraja është një nga vajzat më seksi të ekranit. Në vitin 2017, moderatorja sportive ka marrë pjesë në Miss America ku ka...

Showbizz 09:51 - 10 Maj, 2020

Një “zjarr” i vërtetë/ Prezantuesja e sportit italian bombastike në fotot e fundit

Modelja e njohur Italo-kolumbianja i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me fotot seksi nga shtëpia.  Prezantuesja e sportit ka publikuar disa foto tejet provokuese...

Lajme 14:32 - 19 Prill, 2020

Video – Dy sportistet “sfidojnë” koronavirusin/ Kthejnë taracat e ndërtesave në fushë tenisi

Pandemia e koronavirusit ka pezulluar ndeshjet sportive dhe i ka detyruar sportistët ashtu si edhe qytetarët e tjerë të shkëputen nga aktiviteti fizik i përditshëm. Mirëpo...

Lajme 23:44 - 15 Prill, 2020

Koronavirusi shkakton kaos edhe në sport/ FIFA pritet të marrë vendimin drastik

Koronavirusi mund të bëhet shkak për shtyrjen e ndeshjeve së ekipeve kombëtare deri në vitin 2021. Duket se ky vendim është duke u diskutuar me seriozitet...

Blog 09:21 - 23 Shkurt, 2020

Studimi/ Paraja nuk të bën të lumtur, sporti po

A dëshiron që të jesh i lumtur? Harro paratë dhe pasurinë, dhe fillo të vraposh. Në këtë përfundim mbërrin një studimi të kohëve të fundit, i...