Connect with Us

All posts tagged "sperme"

Kuriozitete 13:10 - 12 Qershor, 2019

“Parfum me aromë sperme”/ Shpikja e çuditshme që po blihet masivisht nga njerëzit

Shumë gjëra të çuditshme po “pushtojnë” botën por këtë herë bëhet fjalë për një parfum. “Secretions Magnifiques” (Sekrecionet madhështore) nga Etat Libre d’Organge, në fillim u...

Life Style 12:40 - 7 Maj, 2019

Maska me spermë/Estetistja e njohur tregon se si të reduktoni rrudhat

Estetistja dhe ekspertja e bukurisë Chelsee Lewis e cila ka 22 vite në këtë profesion ka bërë deklaratën e habitshme se maskat me spermë mund të...

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Life Style 22:15 - 6 Prill, 2019

Habisin studiuesit/ Gëlltitja e spermës i bën mirë femrave dhe ul rrezikun për..

Një studim i fundit ka dalë në përfundimin se femrat që bëjnë rregullisht seks oral, kanë më pak mundësi që të abortojnë. Sipas studiuesve, gëlltitja e...

sperme burre
Life Style 21:00 - 20 Janar, 2019

Prej 18 muajsh, ky burrë injektonte spermë në krah

Sot, në “aventura që nuk duhen ndërmarrë” do të flasim për rastin e një burri anonim i cili injektonte spermën e tij në krah, si kurë...

Aktualitet 23:12 - 6 Korrik, 2017

I gatoi gruas bukë me spermë/ Burri alarmohet kur mëson se kush e hëngri

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë një denoncim të pazakontë. Ajo është ankuar se bashkëshorti i saj i ka përgatitur bukën me...