Connect with Us

All posts tagged "Spartak Koka"

Aktualitet 18:06 - 17 Nentor, 2018

Ekzekutimi në Shkodër/ Koka zbulon lëvizjet e Policisë

Ngjarja e rëndë që tronditi Shkodrën disa ditë më parë është komentuar nga gazetari i kronikës, Spartak Koka. I ftuar në emisionin “Kjo Javë” e Nisida...

Aktualitet 17:53 - 17 Nentor, 2018

Spartak Koka tregon pse Policia publikon emrat e ‘ të fortëve’

Gazetari Spartak Koka i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të Nisida Tufës në News 24, ka komentuar nismën e Policisë  së Shtetit, për publikimin e emrave...

Aktualitet 20:38 - 13 Qershor, 2018

Vrasja në “Don Bosko”- Deklarata bombë/ Policia pagoi shkrime për fshehjen e krimit

Gazetari i kronikës Spartak Koka, i ftuar në emisionin “Byro Politike” në ABC News, ku po diskutohet rreth temës “Dhuna që po vret gratë”, ka shpërthyer...

Aktualitet 22:49 - 8 Janar, 2018

Koka: Në 2016 katër drejtues policie nuk i jepnin llogari Çakos

Gazetari i kronikës, Spartak Koka, i ftuar në emisionin “Opinion” në TV Klan, është shprehur se 4 drejtues policie në 2016 nuk ishin nën kontrollin Çakos....

Aktualitet 22:26 - 8 Janar, 2018

Gazetari tregon arsyen e vërtetë të shkarkimit të Haki Çakos

Gazetari i kronikës, Spartak Koka, i ftuar në emisionin “Opinion” në TV Klan, teksa ka treguar ardhjen në detyrë dhe vijueshmërinë e punës si drejtor i...

Aktualitet 20:13 - 30 Dhjetor, 2017

Gazetari i kronikës zbulon strukturën që do të ketë Policia e Elbasanit

Gazetari i kronikës, Spartak Koka, ishte i ftuar në emisionin “Kjo javë” të Nisida Tufës, në televizionin News24. Teksa komentoi vizitën e ministrit të Punëve të...

Aktualitet 18:34 - 14 Tetor, 2017

Atentati i 11 tetorit/ Zbardhet skema e krimit makabër në mes të qytetit

Pas breshërive të derdhura mbi klientët e lokalit,  viktimat e identifikuara ishin Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, përkatësisht 26 dhe 28 vjeç. Ky ishte fundi i...

Aktualitet 23:16 - 8 Shkurt, 2017

Video-Opinion/ Koka: Ja vendet ku ushtrohet prostitucioni në Tiranë

Gazetari Spartak Koka, sonte, në emisionin Opinion ka theksuar se pjesa më e madhe e ushtrimit të prostitucionit bëhet nëpër disa hotele në Tiranë. Koka tha...

Aktualitet 22:53 - 30 Nentor, 2016

Spartak Koka: Djemtë e deputetëve dhe biznesmenëve janë përdorues droge, ja gjimnazet ku shitet më shumë

Gazetari i kronikës, Spartak Koka, tha gjatë emisionit “Opinion” se djemtë e deputetëve, ministrave dhe biznesmenëve janë përdorues të drograve. Ai tha se nga hashashi, ata...

Aktualitet 22:46 - 4 Korrik, 2016

Spartak Koka: Drejtuesi i makinës së grabitësve në Rinas, ish-punonjës i aeroportit

Gazetari Spartak Koka është shprehur se një nga pistat për të cilat po heton Prokuroria, është se drejtuesi i makinës së grabitësve në Rinas, mund të jetë ish-punonjës...

Aktualitet 11:23 - 2 Maj, 2016

Vrasja tek ish blloku/ Detaje të reja nga hetimi

Citynews ka mundur të sigurojë informacione nga Policia e Tiranës e cila ka zbardhur dinamikën e vrasjes së djeshme në kryeqytet, bazuar kryesisht në pamjet filmike...