Connect with Us

All posts tagged "SPAR"

Sociale 10:19 - 20 Janar, 2020

Ja 10 fituesit e makinave Fiat Panda në shorteun e Spar

Tetori i vitit 2019 shënoi 3 vjetorin e Spar Albania në Shqipëri. Me rastin e festimeve, Spar nisi fushata intensive me oferta e me surpriza fantastike...

Lajme 19:09 - 27 Nentor, 2019

Spar Albania ndihma ushqimore për 1000 persona në Durrës dhe Thumanë

Spar Albania u angazhua gjatë gjithë ditës së sotme me stafin e saj për të përgatitur ndihmat ushqimore që do të shkojnë në favor të të...

Sociale 16:51 - 28 Tetor, 2019

Balfin lançon kartën e re “Happy”/ Ja përfitimet e mëdha në Neptun, Jumbo, Spar, etj

Grupi Balfin lançon Programine Besnikërisë Happy, i cili shënon një risi absolute në tregun shqiptar si skema e vetme multi-brand e cila ofron përfitime të shumëfishta...

Sociale 14:31 - 17 Tetor, 2019

Spar dhuron 10 makina për 3 vjetorin, me plane të mëdha për 2020-n

Tre vjet më parë, u prezantua zyrtarisht në tregun shqiptar marka ndërkombëtare e rrjetit të supermarketeve SPAR. Me ardhjen e tij në Shqipëri, Spar solli menjëherë...

Sociale 11:25 - 13 Shtator, 2019

Me Spar, materialet shkollore i gjeni te pragu i shtëpisë

Rifillimi i shkollës është shumë i rëndësishëm si për fëmijët, ashtu edhe për prindërit e tyre. Për të gjithë ata që nuk duan të humbasin kohë...

Sociale 11:36 - 7 Gusht, 2019

Oferta për Bajram dhe 5 sekrete si ta dalloni mishin e freskët

Keni bërë pazaret, keni blerëperimet, produktet bazike, djathrat e çdo gjë tjetër për të gatuar një vakt super të shijshëm me rastin e festës së Bajramit,...

Aktualitet 10:00 - 16 Korrik, 2019

Shijet më delikate dhe të veçanta botërore, vetëm në rrjetin lider të supermarketeve në Shqipëri

Marka Spar ështe një markë ndërkombëtare, që përfaqëson jo vetëm rrjetin lider të supermarketeve në Shqipëri, por edhe një markë, nën logon e të cilit prodhohen...

Aktualitet 10:58 - 22 Maj, 2019

80 klientë në Spar shpërblehen me këto dhurata fantastike

Spar Albania nuk ndalet me surprizat dhe dhuratat fantastike, me të cilat përpiqet të shpërblejë sa më shumë klientë besnikë, në çdo periudhë të vitit. Kësaj...

Aktualitet 15:37 - 4 Prill, 2019

Spar me një surprizë për të gjithë klientët në Ditën Botërore të Shëndetit

7 prilli është Dita botërore e shëndetit. Kjo datë simbolozon gjithashtu edhe ditën e themelimit të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) në vitin 1948. Si e...

Aktualitet 11:15 - 18 Mars, 2019

Për çdo blerje të Babylino value Pack në SPAR/ 50 lekë në ndihmë të shtëpisë së foshnjës

Babylino në bashkëpunim me Spar Albania, po organizon një fushatë sensibilizuese, në ndihmë të shtëpive të foshnjes në vend, fushatë kjo që ka nisur më date...

Aktualitet 15:15 - 31 Janar, 2019

“Tungjatjeta”, tani të gjithë mundemi që t’i japim një shans këtyre fëmijëve në nevojë

Spar Albania ka dy vite tashmë që është bërë pjesë e programit social “Tungjatjeta”, me vullnetin dhe dëshirën për të ndihmuar fëmijët në nevojë. Ky Program...

Aktualitet 21:35 - 17 Janar, 2019

Fituan lotarinë, “Spar” u dorëzon çelësat e apartamenteve në “Vala Mar”

Viti nisi më mbarë se kurrë për dy fituesit e 2 super apartamenteve në rezidencën Vala Mar në Hamallaj (rrethi Durrës) që SPAR dhuroi ditën e...

Aktualitet 11:12 - 27 Nentor, 2018

Video-Të rinjtë bëjnë “namin” në Korçë

Një video, e cila po qarkullon në rrjetet sociale, identifikon disa të rinj duke vjedhur në një supermarket në Korçë. Video është shpërndarë nga “Spar Korça”,...

Aktualitet 12:06 - 26 Tetor, 2018

Fat por edhe humanizëm/ Fëmijët jetimë fitojnë lap-top te SPAR, kompania u jep edhe shumë dhurata të tjera

Një episod i papritur ka ndodhur rreth dy javë më parë, kur në një nga arkat e supermarketeve të SPAR në kryeqytet u paraqitën dy fëmijë,...

Aktualitet 14:53 - 18 Tetor, 2018

2 vjet SPAR Albania/ Kompania feston suksesin duke dhuruar 2 apartamente të mrekullueshme në Gjirin e Lalzit

SPAR Albania, një ndër rrjetet më të mëdha dhe cilësore të marketeve dhe hipermarketeve në Shqipëri, është kthyer në një kohë shumë të shkurtër në një...

Aktualitet 14:36 - 9 Korrik, 2018

Mishi i freskët shqiptar/ Ja çfarë duhet të dini për të blerë pa frikë

Mishi është një produkt tepër i konsumuar në vendin tonë, që serviret çdo ditë në tryezat e mijëra familjeve shqiptare. Por me masivizimin e konsumit dhe...

Ekonomi 14:59 - 10 Maj, 2018

Kjo është mundësia juaj e vetme për të fituar një shtëpi në plazh!

E keni menduar ndonjëherë se kjo verë mund të jetë një fillim i ri në jetën tuaj? Imagjinoni të mos detyroheni të kaloni vapën asfiksuese të...

Ekonomi 14:14 - 8 Maj, 2018

Kjo është mundësia juaj e vetme për të fituar një shtëpi në plazh!

E keni menduar ndonjëherë se kjo verë mund të jetë një fillim i ri në jetën tuaj? Imagjinoni të mos detyroheni të kaloni vapën asfiksuese të...

Ekonomi 14:49 - 28 Shkurt, 2018

Ja si përfiton biznesi lokal nga bashkëpunimi me markat e suksesshme ndërkombëtare

Themeluar 85 vite më parë mbi një ide sa të thjeshtë aq edhe efektive, e cila bazohet në bashkëpunimin me përfitim të përbashkët, Spar International vazhdon...

Aktualitet 13:13 - 6 Nentor, 2017

Spar Albania dhuron një apartament në shorteun e fundvitit

Spar, marka ndërkombëtare e shitjeve me pakicë, është tashmë pjesë e dyqaneve tona prej një viti dhe ka marrë ndjeshëm vëmendjen e konsumatorëve. Kjo falë faktit...

Aktualitet 11:05 - 4 Tetor, 2016

SPAR Albania hap rrjetin e supermarketeve dhe hipermarketeve

Gjigandi i supermarketeve SPAR, një ndër markat më të njohura botërore dhe lider në vendet e Europës Perëndimore të tregtimit me pakicë, pjesë e retailit të...