Connect with Us

All posts tagged "Spahia"

Politikë 21:16 - 22 Janar, 2020

A ka ndonjë të emëruar normal Rama?/ Ish deputeti shpërthen në akuza pas skandalit me Lefter Allën

Ish deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me rastin skandaloz, të kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla i cili u kap duke konsumuar kokainë. Bardhi...

Politikë 18:44 - 6 Janar, 2020

“Asnjë shpresë për të prekurit nga tërmeti”/ Spahia: Rama fshihet pas Ahmetajt e shpik procedura

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku shprehet se qeveria e kryeministrit Rama, e meriton plotësisht të...

Politikë 19:51 - 8 Dhjetor, 2019

Prishja e godinës historike në Qytetin Studenti/ Spahia: Rama po hakmerret pas 29 vitesh!

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, shkruan se prishja e godinës nr. 15 në Qytetin Studenti është një hakmarrje e kryeministrit Edi Rama. Sipas tij,...

Politikë 16:31 - 3 Gusht, 2019

Deklarata e fortë e Bardh Spahisë/ “Valdrin Pjetri është shpallur non grata në Itali”

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale pas deklaratës së kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i...

Aktualitet 19:27 - 13 Korrik, 2019

“Ndalimi politik”/ Paralajmëron Bardh Spahia: “Do i shkoj deri në fund”

Ish deputeti demokrat Bardh Spahia, ka paralajmëruar se do ti shkojë deri në fund çështjes së ndalimit të tij, duke çuar në gjykatë personat përgjegjës. Spahia...

Aktualitet 15:13 - 11 Korrik, 2019

Tensionet në KZAZ/ Gjykata jep vendimin për Bardh Spahinë

Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Në sallën e gyqit ka qenë...

Aktualitet 10:05 - 11 Korrik, 2019

Ish-deputeti në “arrest shtëpie”/ Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë

Është ndërprerë seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkodër, në ngarkim të ish-deputetit të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Seanca është ndërprerë për të marrë informacion...

Aktualitet 18:44 - 29 Qershor, 2019

Video/ Bardh Spahia denocon skandalin: PS dhunon qendrën shëndetësore në Shkodër

Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka dendoncuar një rast të paprecedent në Shkodër, ku përmes dy videove të publikuara në rrjetet sociale tregon se...

Politikë 18:10 - 27 Qershor, 2019

“Demokracia nuk negociohet”/ Bardh Spahia paralajmëron protesta në Shkodër

Ish deputeti i PD-së Bardh Spahia, i cili ndodhet në arrest shtëpie, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku i bën thirrje qytetarëve të...

Aktualitet 14:58 - 3 Qershor, 2019

Përplasja me Lleshajn/ Bardh Spahia tregon detajet

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia është shprehur për përplasjen e ndodhur mbrëmë në spitalin e Traumës mes tij e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Ai...

Aktualitet 09:38 - 3 Qershor, 2019

Video-Përplasje te Trauma pas protestës/ Degradon debati mes Lleshajt dhe Spahisë

Pas protestës së dhunshme të mbrëmjes së djeshme, kanë mbetur të lënduar disa efektivë policie si dhe disa protestues. Por, ndërkohë tensione ka pasur edhe në...

deputeti i pd bardh spahia ne deklarate per mediat
Aktualitet 22:15 - 13 Maj, 2019

Spahia: Vendi, peng i një njeriu që qeveris me krimin

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka reaguar në rrjetet sociale, pak minuta pas mbylljes së protestës së opozitës. Spahia shkruan se aksioni dhe misioni...

ish-ministri i jashtem, ditmir bushati ne nje konference
Aktualitet 14:06 - 5 Nentor, 2018

Ministër i pazareve dhe mbrojtës i krimit/ Deputeti “degjeneron” Bushatin  

Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka sulmuar ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati. Në një status në rrjetet sociale, Spahia e quan...

Aktualitet 11:00 - 3 Nentor, 2018

Basha zbulon qeverinë hije/ Emrat që presin postet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dje në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ka zbuluar dhe emrat e qeverisë hije, apo atyre...

ministrja e shendetesise, ogerta manastirliu nekonference
Aktualitet 14:03 - 2 Nentor, 2018

“QSUT, kosh mbeturinash për ilaçet e skaduara”/ Reagon Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar ndaj deklaratave të deputetit të PD, Bardh Spahia, i cili lëshoi akuza të forta në drejtim të saj për...

Aktualitet 12:00 - 2 Nentor, 2018

Skandal në QSUT/ 93 % e ilaçeve janë të skaduara

Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia në një deklaratë për mediat paraditen e sotme, është shprehur se në farmacinë qëndrore të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”...

Aktualitet 11:25 - 15 Gusht, 2018

Megaskandali i check-up/  22 milionë euro për Vilma Nushin, 7 milionë euro për analiza të pakryera

Partia Demokratike vijon të denoncojë koncesionin e Check-up, duke e cilësuar si një nga aferat më të mëdha korruptive të kësaj qeverie. Në një dalje për...

Kryesore 10:59 - 25 Qershor, 2018

Video-“Tahiri dhe Xhafaj zbarkojnë në parlament”/ Plas sherri në komision

Mbledhja e sotme e Komisionit të Punës është shoqëruar me debate të forta, pasi Partia Demokratike ka protestuar nëpërmjet deputetit Bardh Spahia. Deputeti Spahia ka akuzuar...