Connect with Us

All posts tagged "sot"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë
Life Style 09:57 - 26 Tetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal pret dorën me sëpatë

Vajzat i japin Nerimanit lajmin e bukur se Ejlyl erdhi në vete. Zehra përpiqet të bind Sadullahun që të flasë me Selenin. Mesude i kërkon falje...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 10:15 - 20 Tetor, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Paolo Fox zbulon surprizat e ditës së sotme

Dashi Situatë e mirë astrologjike me Hënën në një aspekt të shkëlqyeshëm. Ka akoma probleme por ju jeni gati të kapërceni pengesat. Kjo është një fazë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme
Horoskopi 10:05 - 19 Tetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për ditën e sotme

Dashi Kjo është një ditë aktive . Është gjithmonë e këndshme dhe motivuese për ju të zbuloni se keni një forcë që deri vonë nuk e...

Horoskopi i fundjavës/ Zbuloni surprizat që ju presin këtë të shtunë dhe të dielë
Horoskopi 10:20 - 14 Tetor, 2020

Dashuria dhe puna/ Horoskopi i ditës së sotme, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Tani keni zgjedhur një qëndrim mjaft të ashpër ndaj atyre që nuk përputhen në mënyrë të përsosur me standardet tuaja . Sidoqoftë, gjithmonë duhet të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Horoskopi 10:38 - 9 Tetor, 2020

Emocione dhe pasione të mëdha/ Paolo Fox zbulon surprizat e yjeve për ditën e sotme

Dashi Ju jeni akoma shumë i tensionuar, nervoz.Nëse keni diçka për të thënë do të jetë më mirë të flisni menjëherë. Kini kujdes sepse muajt e...

Horoskopi javor, 12-19 Tetor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 10:06 - 6 Tetor, 2020

Puna në fokus/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Dashi Ditën e sotme do të luftoni t’iu tregoni njerëzve të afërt vlerën tuaj. Por edhe për kolegët tuaj dhe këdo që njihni. Ju nuk do...

Horoskopi javor 26 Tetor-01 Nëntor/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju përsa i përket punës
Horoskopi 10:56 - 5 Tetor, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Shkoni shpejt në destinacionin tuaj sot, është dita juaj dhe gjithçka do të realizohet sipas pritjeve tuaja. Ju mund të mos merrni më shumë, por...

Horoskopi 10:26 - 3 Tetor, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Keni shumë gjëra në mendje, por ende nuk jeni në gjendje t’i kuptoni ato, për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur më parë. Dikush mund...

Horoskopi javor, 18-25 Tetor/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 09:55 - 30 Shtator, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Të papriturat që kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Diçka mund t’ju shqetësojë, ju duket se nuk jeni në gjendje të gjeni një zgjidhje për një situate të komplikuar që po kaloni. Por nëse...

Horoskopi për ditën e sotme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Horoskopi 10:12 - 26 Shtator, 2020

Horoskopi për ditën e sotme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Ju duhet ta filloni ditën në një mënyrë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Ju nuk mund t’i lini të tjerët të vendosin se...

Mblidhet sot grupi parlamentar i PS-së/ Ja çështjet që do diskutohen
Politikë 08:57 - 21 Shtator, 2020

Mblidhet sot grupi parlamentar i PS-së/ Ja çështjet që do diskutohen

Ditën e sotme do të mblidhet grupi parlamentar i Partisë Socialiste, ku në foksus të diskutimeve do të jetë organizimi i asamblesë dhe raportimi i përjavshëm...

Horoskopi 10:16 - 12 Shtator, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni çfarë ka parashikuar Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi   Shmangni bërjen e shumë xhirove këtë fundjavë. Ju do ta lini veten të lirë sepse do të jeni në shtëpi, me familjen ose me...

Aktualitet 10:30 - 10 Shtator, 2020

Betohen 8 anëtarët e Kolegjit Zgjedhor Gjyqësor para presidentit Meta

Ditën e sotme janë betuar para presidentit të Republikës, Ilir Meta 8 anëtarët e Kolegjit Zgjedhor Gjyqësor, të cilët do të shqyrtojnë mosmarrëveshjet që mund të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 10:07 - 5 Shtator, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Hëna është në tranzit në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje deri nesër. Pra, për horoskopin sot dhe nesër mund të jeni më të...

Life Style 09:39 - 4 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne i vë zjarrin shtëpisë së Xhemresë

Kemal tallet me Serkanin kur mëson për gjendjen e familjes së tij. Serkan godet Kemalin me grusht. Defne tmerrohet nga kushtet e shtëpisë së re pasi...

Puna dhe dashuria/ Horoskopi sipas Paolo Fox për ditën e sotme
Horoskopi 09:53 - 20 Gusht, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat e yjeve për ditën e sotme

Dashi Krijimtaria juaj do të shpërblehet dhe favorizohet nga Hëna e re. Ju mund të keni një ide të shkëlqyeshme për t’i shpalosur më shumë aftësitë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi dhe këshillat e astrologut për këtë të hënë
Horoskopi 10:07 - 12 Gusht, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Lexoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Në këtë të Mërkurë keni një vitalitet të veçantë që do të shfrytëzohet deri të Premten. Astrologu jep këshilla paraprakisht sepse parandalimi është më i...

Horoskopi i ditës së sotme/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:23 - 18 Korrik, 2020

Horoskopi i ditës së sotme/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox

Dashi Përjetoni emocione të përziera, ndonjëherë ndiheni energjikë, ndonjëherë të lodhur. E premtja dhe e shtuna, megjithatë, do të jenë ditë më të mira sipas astrologut....

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme
Horoskopi 10:49 - 14 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi Ditën e sotme Hëna dhe Venusi do të jenë në favorin tuaj. Sidoqoftë, duhet të thuhet se në nivelin e punës mbesin disa tensione dhe...

Pas dy dështimeve/ Satelitet Starlink të SpaceX do të udhëtojnë për në hapësirë
Kuriozitete 11:33 - 13 Korrik, 2020

Pas dy dështimeve/ Satelitet Starlink të SpaceX do të udhëtojnë për në hapësirë

SpaceX i Elon Musk do të nisë 60 satelitë në hapësirë, nëse moti është i mirë.Një hedhje e hershme e satelitëve Starlink duhej të shtyhej për...

Life Style 09:51 - 4 Korrik, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride shpëton Xhemrenë prej Emelit

Meral i lutet dhe i premton se nuk do e përsërisë më. Ajo arrin ta mbajë vendin e punës. Djemtë e Nezihes kërkojnë të marrin informacion...

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme
Horoskopi 10:06 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme

Dashi Siç tregon dhe horoskopi i Branko, sot do të duhet të tregoni kujdesin maksimal në dashuri, nëse nuk doni të përballeni me konflikte dhe mosmarrëveshje...

Puna dhe dashuria/ Horoskopi i ditës së sotme sipas astrologut italian
Horoskopi 10:33 - 30 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë kanë parashikuar yjet në ditën e fundit të muajit

Dashi Dita e sotme ju sheh pak të lodhur , por nga ana tjetër ka kaluar shumë kohë pasi keni plot gjëra për të bërë dhe...