Connect with Us

All posts tagged "Soni"

Aktualitet 16:27 - 21 Prill, 2019

“Mungesa e prindit nuk krahasohet me asgjë”/Soni Malaj përlotet në emision për babain e ndjerë

E ftuara speciale e kësaj jave në ‘E Diell’ ishte këngëtarja Soni Malaj.Këngëtarja e njohur ka rrëfyer disa detaje nga koncerti  recital me grupin e saj...

Kryesore Show Biz 10:40 - 11 Dhjetor, 2018

Harrojeni “Këngën Magjike”! Jonida Maliqi dhe Soni Malaj publikojnë këngët për Festivalin e RTSH-së

Pak javë më parë u zbulua se, Jonida Maliqi dhe Soni Malaj janë dy nga këngëtaret që do të konkurrojnë në “Festivalin e Këngës në RTSH”....

Aktualitet 17:40 - 19 Janar, 2018

Soni Malaj ka qenë dy muaj në depresion për…

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj, e ka vuajtur ndarjen e grupit “Spirti Voice” në të cilin ajo ishte vokaliste, bashkë me Elia Zaharian dhe Dorina Nizamin. Këtë...

Showbizz 15:27 - 2 Mars, 2017

FOTOT/ Soni Malaj së shpejti me projektin e radhës

Soni Malaj tashmë e ka gati projektin e radhës. Bëhet fjalë për një bashkëpunim. Këtë ajo e ka zbuluar teksa ka qënë e ftuar në emisionin...

Showbizz 10:06 - 27 Janar, 2017

VIDEO/ Ja detaji që zbuloi klipin e Soni Malajt

Përmes një video-je të postuar në Instagram, Soni Malaj jep sinjalet e para se klipi i radhës do të vijë së shpejti. Këngëtarja me trupin seksi ka...

Showbizz 18:30 - 30 Prill, 2016

Soni Malaj dhe Gena publikojnë këngën “Ti, jeta”

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar ditën e sotme bashkëpunimin e saj më të fundit me këngëtarin Gena. Me këngën “Ti, jeta”, Soni ka lançuar projektin e...

Life Style 18:52 - 8 Mars, 2016

Soni: Urime për të gjitha gratë, jeni të bukura si pranvera (Foto)

Edhe këngëtarja Soni Malaj ka uruar për 8 mars- Ditën e Gruas Ajo  ka postuar një foto të cilës i ka bashkangjitur këtë urim: ‘Festa e...

Showbizz 17:45 - 22 Nentor, 2015

Si dukeshin Tuna, Genta dhe Soni para operacioneve plastike (Foto)

Showbizz 10:37 - 13 Nentor, 2015

Soni dhe Gena ia besojnë duetin Rozana Radit (Foto)

Soni dhe Gena ditë më parë paralajmëruan publikun për bashkëpunimin e tyre të parë. Dyshja e famshme tashmë ka nisur realizimin e këtij projekti që pritet...

Showbizz 20:40 - 12 Nentor, 2015

A duket Soni e bukur me këtë stil flokësh? (Foto)

Këngëtarja Soni Malaj  ka ndërruar stilin e flokëve. Ajo i ka drejtuar ato dhe siç duket i ka shkurtuar, madje tashmë i mban edhe baluket. Si...

Showbizz 13:11 - 10 Tetor, 2015

Ja arsyet e ndarjes së Sonit me Mirkon

Soni Malaj i ka dhënë fund martesës me balerinin italian, Mirko Luccarelli, dy vite pas celebrimit të tyre në sfilatën e “Geraldina Sposa” në Tiranë. Prindërit...

Showbizz 09:45 - 8 Tetor, 2015

Ndahet Soni dhe Mirko

Lidhja e tyre nisi gjatë një spektakli kërcimi disa vite më parë, por me sa duket tashmë ka përfunduar. Këngëtarja Soni Malaj dhe balerini italian Mirko...