Connect with Us

All posts tagged "songyl"

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu
Life Style 10:56 - 26 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl e përjeton shumë keq ndarjen nga Aliu

Ajo u jep vajzave shtëpinë e saj. Toprak i thotë Aliut të qëndrojë larg shtëpisë së tij dhe të ndahet nga Ejlyli. Ali ndahet mes lotësh...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë
Life Style 10:55 - 23 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan. Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz. Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i kërkon ndihmë Songyl për tu strehuar në shtëpinë e saj
Life Style 10:30 - 9 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i kërkon ndihmë Songyl për tu strehuar në shtëpinë e saj

Meral e mbetur mes rrugëve dhe pa asnjë shpresë shkon të kërkojë ndihmën e Songylit për t’u strehuar në shtëpinë e saj. Songyl nuk mund ta...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral mëson se Kader është gjallë
Life Style 10:14 - 16 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral mëson se Kader është gjallë

Meral shkon të ballafaqohet me Songylin dhe e prekur i bërtet që ajo nuk e besoi.  Songyl më në fund e beson Meralin dhe së bashku...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i befason të gjithë dhe kthehet në shtëpi
Life Style 10:14 - 15 Janar, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Meral i befason të gjithë dhe kthehet në shtëpi

Ejlyl dhe Ali bashkëpunojnë për të pajtuar Songylin me Gynejin.  Më në fund Songyl dhe Gynej rregullojnë marrëdhënien e tyre. Gynej i propozon Songylit të jetojnë...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat mësojnë sekretin e Songylit
Life Style 10:33 - 23 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat mësojnë sekretin e Songylit

Zehra i tregon Selenit arsyen pse Songyl humbi provimin. Gynej mëson se Songyl nuk e ka dhënë provimin dhe kërkon të dijë arsyen. Pas këmbënguljeve të...

Sot në serialin "Lule të vetmuara"/ Gynej shoqërohet me një vajzë tjetër, Songyl lëndohet
Life Style 14:13 - 1 Dhjetor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej shoqërohet me një vajzë tjetër, Songyl lëndohet

Songyl mëson se Gynej nuk e ka marrë letrën e saj dhe vendos të flasë me të. Ajo i kthen armën dhe makinën Selenit duke i...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej ndahet nga Songyl
Life Style 09:51 - 27 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Gynej ndahet nga Songyl

Songyl shkakton sherr me Gynejin me qëllim që të ndahet prej tij. Gynej i kontrollon telefonin Songylit dhe gjen mesazhin e dërguar nga “Mert”. I përlotur...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl shkatërrohet nga vdekja e të atit
Life Style 10:23 - 18 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl shkatërrohet nga vdekja e të atit

Songyl e gjen babain e saj pa ndjenja. E tmerruar ajo i kërkon të hapë sytë por Sadullah ka ndërruar jetë. Songyl shkatërrohet kur e mëson...

Këtë javë në serialin "Lule të vetmuara"/ Songyl merr lajmin e trishtë
Life Style 09:53 - 16 Nentor, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr lajmin e trishtë

Ejlyl vihet përpara një zgjedhje të vështirë. Kemal i kërkon të vendosë midis Metinit dhe Byshrës. Ejlyl nuk pranon të zgjedhë midis motrës e vëllait të...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl detyrohet të ndahet nga Gynej
Life Style 10:14 - 11 Nentor, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl detyrohet të ndahet nga Gynej

Songyl kërkon ndihmën e Selenit për të shpëtuar Gynejin nga situata në të cilën ndodhet. Selen i vë kusht Songylit të ndahet nga Gynej në mënyrë...

Sot në serialin “Lule të vemuara”/ Policia shpëton vajzat, por ja ç’ndodh me Gynejin
Life Style 09:46 - 15 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vemuara”/ Policia shpëton vajzat, por ja ç’ndodh me Gynejin

Nazan lidh Kemalin pas karriges dhe e kërcënon me thikë. Forcat policore futen në shtëpinë e Sadullahut për të shpëtuar vajzat e djemtë. Ish-bashkëshorti i Zehras...

Festa e ditëlindjes së Songylit shndërrohet në tragjedi/ Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:50 - 13 Shtator, 2020

Festa e ditëlindjes së Songylit shndërrohet në tragjedi/ Të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Vajzat e jetimores së bashku me Gynejin dhe Serkanin surprizojnë Songylin për ditëlindje në shtëpinë e saj të re. Songyl e lumtur përqafon mikeshat dhe merr...

Life Style 09:45 - 1 Shtator, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl nuk martohet, rikthehet në jetimore

Banu i tregon Mesudes një të vërtetë tronditëse. Ajo i tregon se babai i Kaderit e ka përdhunuar prandaj sa herë e sheh të bijën i...

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:44 - 29 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat mësojnë të vërtetën e largimit të Songyl

Vajzat shqetësohen për zhdukjen e papritur të Songylit. Songyl prezantohet me djalin me të cilin do të martohet. Vajzat gjejnë letrën e lamtumirës që ka lënë...

Life Style 09:44 - 28 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl ndahet nga Gunej

Mesude dhe Banu arrijnë ta fitojnë vendin e punës. Songyl i kthen Gynejit dhuratat që ai i ka dhuruar dhe ndahet prej tij. Gynej kërkon të...

Life Style 09:54 - 26 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl vendos të martohet për të shpëtuar babain

Babai i Songylit plagos veten me thikë për të shpëtuar vajzën e tij nga një martesë e padëshiruar. Babai i Songylit përfundon në spital teksa Songyl...

Life Style 09:55 - 24 Gusht, 2020

Këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr vendimin e rëndësishëm për të shpëtuar të atin

Songyl mëson se babai i saj është i pafajshëm dhe vendos të falë atë. Babë e bijë pajtohen mes lotësh. Kemal nuk arrin ta shantazhojë dot...

Life Style 09:44 - 23 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl pajtohet me të atin

Defne vazhdon me talljet e saj ndaj Songylit dhe kërkon ta turpërojë në mes të klasës. Songyl nuk ia përton Defnes dhe tenton ta rrahë. Nazan...

Life Style 09:46 - 22 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl mëson se Kemal ka mashtruar babin e saj

Nazan mëson se personi që goditi ishte babai i Songylit dhe e rëndon ndjenja e fajit. Ballo përfundon keq për vajzat të cilat kthehen në jetimore...

Ejlyl vendos të shpëtojë Mesuden/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”
Life Style 09:42 - 21 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Defne turpëron Songylin në ballon e shkollës

Vajzat përgatiten për ballon e shkollës dhe zbukurohen me fustanet që morën me qera. Xhenk surprizon Kaderen duke e marrë atë dhe shoqet e saj me...

Life Style 09:41 - 20 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Babai i Songylit humb ndjenjat, Kemal dhe Nazan e fshehin

Kemal përgatit një plan për të shantazhuar Nazanin. Ai e kërcënon Nazanin se do i tregojë të gjithëve që ajo i ka birësuar fëmijët. Nazan e...

Life Style 09:33 - 19 Gusht, 2020

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl merr të atin në telefon

Ozlem shpërngulet në shtëpinë e Ferides pa e pyetur aspak këtë të fundit. Feride mbetet e habitur. Babai i Songylit nuk heq dorë dhe rikthehet në...

Me shume postime