Connect with Us

All posts tagged "socialitet"

“Kanë punësuar 250 persona shtesë”/ Ish deputetja “demaskon” socialistët, ç’po ndodh në Dibër
Politikë 18:09 - 30 Shtator, 2020

“Kanë punësuar 250 persona shtesë”/ Ish deputetja “demaskon” socialistët, ç’po ndodh në Dibër

Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi ka denoncuar qeverinë  ecila sipas saj, po mashton qytetarët në Dibër me emërime të përkohshme në administratë, me qëllim për tu...

“Rishikim të taksës progresive”/ Rama flet për biznesin e vogël: E kemi çliruar nga inspektorët dhe inspektimet
Politikë 21:53 - 20 Shtator, 2020

Rama bën lëvizjen e papritur/ Mbledh nesër grupin parlamentar socialist

Grupi parlamentar socialist, pritet të mblidhet nesër  paradite. Sipas informacioneve në fokus të diskutimeve do të jetë organizimi i asamblesë dhe raportimi i përjavshëm për qarqet....

Politikë 11:44 - 21 Maj, 2020

“Mos e lini Shqipërinë në dorë të socialistëve”/ Rudina Hajdari mban fjalimin e fortë në Kuvend

Deputetja Rudina Hajdari teksa mbajti fjalën në seancën e sotme plenare, tha se sistemi zgjedhor duhet ndryshuar pasi pa të Shqipëria nuk mund të ecë përpara....