Connect with Us

All posts tagged "Snapchat"

Aktualitet 23:15 - 15 Shtator, 2018

Risia që të gjithë prisnim nga SNAPCHAT !/ Do të dashuroheni me të

Më në fund një lajm i mirë nga SnapChat! Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre dhe shumë shpesh...

Life Style 09:58 - 24 Maj, 2018

Ju tregojmë mënyrat si të bëni screenshot nga Snapchat-i pa e vënë re askush!

Një nga problemet që lindën me përhapjen e rrjetit social Snapchat ishte fakti që nëse do të bëje screenshot ndonjë postim, personi që e kishte postuar...