Connect with Us

All posts tagged "Snapchat"

Life Style 00:45 - 1 Gusht, 2016

Rita Ora del nudo në Snapchat

Ajo është e njohur për stilin e saj shumë trendi sidomos tani që është bërë udhëheqëse e shout amerikan “American’s Next Top Model”. Kështu, Rita Ora...

Life Style 15:29 - 27 Korrik, 2016

SNAPCHAT:Këto janë cilësuar fotot më të bukura ndonjëherë

Teknologji 22:15 - 27 Mars, 2016

Snapchat sfidon sërish Facebook

Snapchat blen për mbi 100 milionë dollarë kompaninë Bitstrips, kompania krijuese e një aplikacioni që krijon emoji të veçantë. Sipas Wall Street Journal, aplikacioni Bitmoji i...

Showbizz 17:35 - 20 Shkurt, 2016

10 biondet më të nxehta në Snapchat

Këto vajza janë bionde dhe janë “mbretëreshat” e Snapchat. Ata hedhin foto vërtetë të nxehta dhe seksi. Nëse nuk keni Snapchat , i gjeni edhe në...

Teknologji 13:38 - 13 Gusht, 2015

Risi në Snapchat

Snapchat ka lëshuar një përditësim për iOS dhe Android. Përditësimi i lejon përdoruesit që të shtojnë emoji në snapet e tyre. Veçoria e re, e quajtur ‘Sticker...

Uncategorized 14:52 - 10 Janar, 2015

Snapchat vlen 10 miliard dollarë

Pas vetëm tre vjet jete qe nga koha e lindjes se shërbimeve te aplikacionit qe asgjëson automatikisht mesazhet e nisura, vlera e tij është rritur ne...