Connect with Us

All posts tagged "snajper"

Kronika 21:23 - 10 Janar, 2020

Ekzekutimi i biznesmenit në Rrëshen! Snajperi është vjedhur në Rahovec

Nga Kosova vjen një element i ri edhe për hetimet nga ekzekutimi i biznesmenit në Rrëshen, Kastriot Reçit. Mediat e Kosovës, bëjnë me dije se snajperi...

Kronika 13:41 - 7 Janar, 2020

Pak orë pas vrasjes në Rrëshen/ Policia gjen snajper pranë një pallati

Pak orë pas krimit të ndodhur sot në Rrëshen ku mbeti i vrarë Kastriot Reçi, policia ka gjetur një snajper. Mësohet se autoritetet kanë gjetur snajperin...

Aktualitet 16:44 - 25 Qershor, 2019

Video-denoncimi/ “1000 Policë, snajper, helikopterë në mbrojtje të Ramës në Kukës”

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku vihen re forca të shumte policie. Sipas Berishës, pamjet nga qyteti...

Aktualitet 13:25 - 22 Nentor, 2018

Zbulohet kush do ta “vrasë” Ervin Salianjin

Dje tek Syri.net u raportua një lajm, sipas të cilit thuhej se deputeti i PD, Ervin Salianji është kërcënuar me jetë. U publikua një letër, e...

Aktualitet 10:15 - 22 Shtator, 2018

Snajperistat shqiptarë në tokën e Shamit

Konflikti sirian do të hyjë në histori si një luftë ku propaganda e shpërndarë nga xhihadistët u pa nga të gjithë, falë internetit, rrjeteve sociale dhe...