Connect with Us

All posts tagged "Skandali seksual"

Bota 20:41 - 6 Mars, 2020

Skandali seksual kur ishte president/ Bill Klinton rrëfehet për aferën me Monica Lewinsky

Ish-Presidenti i SHBA, Bill Klinton, ka rrëfyer për herë të parë në një dokumentar për “Daily Mail” për lidhjen e tij me Monica Lewinsky. Clinton zbulon...

Denoncim 22:18 - 5 Mars, 2020

Nga skandali seksual te helmimi në shkollë/ Besa Shahini nuk tutet!

Javën e kaluar shumë nxënës të shkollës së mesme “Janaq Kilica” në Fier përfunduan në spital, të dyshuar si të helmuar. Ngjarja u përsërit ditën e...

Politikë 22:45 - 25 Shkurt, 2020

Skandali seksual në liceun e Fierit/ Kërpaçi: Kriminale heshtja e qeverisë

Ish deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar lidhur me skandalin e ndodhur në shkollën e mesme artistike ‘Jakov Xoxa’ në Fier, të publikuar nga emisoni...

Sociale 10:36 - 19 Shkurt, 2020

Të shkarkohet urgjent ministrja Shahini/ Shkollat të kthyera në grabitqarë seksualë

Pas denoncimit të skandalit të aferave seksuale në shkollë, mbrëmjen e djeshme nga emsioni Sotp, ka ardhur reagimi i Altin Hazizaj, Drejtor Ekzekutiv CRCA/ECPAT Shqipëri. Në...

Vetingu 12:03 - 18 Gusht, 2019

Shpëtoi pasurinë e ish-deputetit socialist/ Gjyqtarja e skandalit seksual, në filtër

Vettingu ka ende shumë punë me sistemin e drejtësisë. Pjesa më e madhe e të korruptuarve dhe të inkriminuarve të drejtësisë janë përjashtur, megjithëse tek tuk...

Aktualitet 19:52 - 11 Prill, 2018

Skandali seksual i mësuesit të matematikës/ Deputeti kërkon dorëheqjen e ministres së Arsimit

Një video perverse e një mësuesi matematike në Fushë-Krujë është denoncuar sot nga ish-kryeministri Sali Berisha. Pas këtij denoncimi të shumta kanë qenë reagimet nga qytetarët...