Connect with Us

All posts tagged "single"

Aktualitet 11:10 - 3 Qershor, 2019

“Dua të jem nënë single”/ Ish banorja e BB rrëfehet për jetën e saj si beqare

Xhensila Pere mbetet një nga vajzat më simpatike të ekranit, por edhe ndër të më të komentuarat që nga pjesëmarrja në “Big Brother”. Jeta e saj...

Kryesore Show Biz 13:10 - 22 Maj, 2019

“Jam single, njeh ndonjë djalë të famshëm?”/Moderatorja i nxjerr “sekretet” Meghan Markle

Dukesha e Sussex Meghan Markle është përfolur shumë për jetën e saj para martesës me Princ Harry dhe së fundmi moderatorja britanike Lizzie Cundy, ato u...

Aktualitet 23:37 - 4 Mars, 2019

E mërzitur pranë një çifti të dashuruarish, Beatrix Ramosaj tregon a është single apo jo

Beatrix Ramosaj është gjendur në një situatë disi të sikletshme sot dhe nuk ka ngurruar të na e tregojë. Këngëtarja shqiptare ndodhej pranë një çifti të...

Aktualitet 10:25 - 13 Shkurt, 2019

Jeni single në 14 shkurt? Kalojeni ditën me këto 10 filma që nuk i keni dëgjuar më parë

Dhe pse mund të jesh single çdo ditë të vitit dhe të jesh e lumtur, kur vjen 14 shkurti situata bëhet disi stresuese. Dhe ku ka...

Kuriozitete 14:40 - 11 Dhjetor, 2018

Të qenit e zgjuar dhe tërheqëse, por single tashmë është kthyer në një epidemi

A keni menduar ndonjëherë se pse shumë gra inteligjente dhe të mrekullueshme shpesh janë single? Epo, ato nuk janë vetëm, sepse mendojnë shumë për veten e...

Aktualitet 23:30 - 25 Nentor, 2018

A është single? Young Zerka sapo na konfuzoi me përgjigjen

Prej shumë kohësh Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përfolur për një lidhje dashurie, mirëpo asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar kurrë publikisht. Gjatë...

Aktualitet 23:10 - 4 Nentor, 2018

Reperi i njohur shqiptar nuk është më single dhe kjo foto i tha të gjitha

Reperi nga Kosova, Getinjo është treguar gjithnjë i rezervuar sa i përket jetës private. Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik që pritet të bëhet shumë shpejt...

Kryesore Show Biz 10:59 - 20 Shtator, 2018

Djema mbani vesh!/ Belen Rodriguez tashmë single?

Sipas “Chichce” Rodriguez jo vetëm që nuk është shtatzënë por tashmë është ndarë edhe nga partneri i saj. Ajo i ka rrëfyer miqve që nuk është...

Aktualitet 10:40 - 18 Dhjetor, 2017

Befason Era Rusi:Kam frikë se do ngelem beqare, burrat tremben nga unë!

Këngëtarja Era Rusi prej disa kohësh është bërë pjesë e spektaklit “C’est la Vie” në Tv Klan ku performon në çift me Ervin Bejlerin. Era e...

Aktualitet 11:20 - 16 Dhjetor, 2017

Prej kohësh “single”/ Mariza Ikonomi befason kur zbulon emrin e gazetarit shqiptar

U bë kohë që Mariza Ikonomi nuk ka folur për një lidhje dashurie duke lënë të kuptohet se vazhdon të mbetet “single”. E ftuar në “Pop...

Aktualitet 00:20 - 8 Tetor, 2017

I burgosuri më i bukur në botë është single/ Sapo u divorcua

Ish-i dënuari më i bukur në botë  nuk është vetëm një njeri i lirë – së shpejti ai do të jetë një i divorcuar. Jeremy Meeks...

Showbizz 12:16 - 2 Mars, 2017

FOTOT/ Dua Lipa i jep fund thashethemeve, tashmë single

Mungesa e të dashurit të Dua Lipas në koncertet e saj, por edhe heshtja virtuale e të dyve, kanë rritur dyshimet se çifti i kanë dhënë...

Femra 11:30 - 1 Janar, 2017

Avantazhet e femrave single

TË JESH femër e vetmuar është gjë e mrekullueshme për shkak të mijëra arsyesh, mirëpo kjo nuk do të thotë që vajzat e vetmuara të cilat...

Showbizz 18:40 - 5 Janar, 2016

Jennifer Lawrence: Jam ‘seksi’ dhe single (Foto)

Në numrin e ri të Glamour, aktorja e The Hunger Games ka treguar se ajo ka një trup seksi dhe se nuk mund të vishet si...

Showbizz 19:50 - 15 Gusht, 2015

Angela Martini më në fund e veshur dhe “single”

Aq shumë rri e zhveshur Angela Martini, saqë veshja e saj përbën lajm. Më në fund, pas shumë kohësh, modelja shqiptare me famë në botë, ka...

Showbizz 10:50 - 13 Gusht, 2015

Cili është statusi i Ledrit ?

Statusi i Ledri Vulës gjithnjë ka qenë objekt diskutimi sidomos për gjininë femërore. Mediat shpeshherë kanë raportuar për partneret e mundshme të këngëtarit. Informacioni i fundit...

Life Style 20:10 - 4 Gusht, 2015

7 arsyet pse te qenit single eshte nje ide e mrekullueshme

Te jesh e rrethuar nga cifte te lumtura dhe ju jeni sigle eshte nje nga situatat me te keqija , qe mund te gjendesh! Neper koke...

Life Style 13:00 - 25 Qershor, 2015

Gjërat që duhet t’i bëni nëse jeni single

  Të qenit beqar apo beqareshë, nuk do të thotë që kjo kohë duhet të jetë vuajtje apo vetmi. Beqaria është diçka që duhet festuar dhe...

Kryesore 11:21 - 17 Mars, 2015

Femrat inteligjente kanë probabilitet të mbeten beqare

Të vendosësh për njeriun me të cilën do të kalosh jetën, është një hap shumë vendimtar në jetën e një gruaje por njëkohësisht edhe tejet i...