Connect with Us

All posts tagged "siklet"

Kryesore Show Biz 17:25 - 16 Maj, 2019

“Nuk merrja dot frymë”/ Soni Malaj tregon momentin më të sikletshëm gjatë recitalit

Disa ditë më parë këngëtarja Soni Malaj ka mbajtur recitalin e saj të parë i cili ka rezultuar i suksesshëm. Soni ka treguar një nga momentet...

Kryesore Show Biz 10:25 - 5 Mars, 2019

Diellza Kolgeci: “Ja cili është sikleti më i madh që po kaloj gjatë shtatzënisë!”

Modelja Diellza Kolgeci së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë, ndërkohë para një muaji organizoi festën “Baby Shower”, prej ku zbuloi për të gjithë...

Aktualitet 20:15 - 25 Janar, 2019

Nga frika, tek sikleti më i madh, gjërat që nuk i dinim për Olti Currin

Gjithmonë është shquar për natyrën e tij karizmatike dhe sinqeritetin e mendimeve, ndonëse të vrazhda ndonjëherë. E kemi fjalën për Olti Currin i cili e ka...

Kryesore Show Biz 12:10 - 13 Janar, 2019

Këngëtarja e njohur shqiptare përballet me sikletin e çdo femre: Getat e grisura

Viti 2018 ishte i suksesshëm për karrierën e saj në muzikë, pasi arriti kulmin me koncertin “Diva”. Nga ana tjetër, Besa Kokëdhima është një personazh i...

Kryesore Show Biz 11:53 - 2 Dhjetor, 2018

“Ti me cilin do flije?” I ftuari vë në siklet Luanën dhe ja si përgjigjet ajo

Moderatorja Luana Vjollca është vënë në siklet këtë të shtunë gjatë emisionit të saj në Top Channel, “Shiko kush Luan”. Ndërkohë që po mbahej sfida, “Mos...

Aktualitet 11:25 - 25 Nentor, 2018

“I donte të dyja!” Bora Zemani rrëfen sikletin që ndjeu pas pyetjes së të birit

Një nga vajzat më të komentuara të ekranit shqiptar në rrjete sociale është edhe moderatorja Bora Zemani. Së fundmi Bora është bashkëprezantuese në “Kënga Magjike” krah...

Kryesore Show Biz 11:25 - 29 Tetor, 2018

“Shhh… se të erdha aty!” Bes Kallaku tregon sikletin që ka Xhensila Myrtezaj

Pas lindjes së Ajkës, jeta e prindërve të rinj ndryshoi për t’iu përshtatur vogëlushes. Bes Kallaku tregon shpesh detaje nga përditshmëria e çiftit dhe nga fiksimet...

Aktualitet 17:31 - 20 Tetor, 2018

Video/ Gazetarja shqiptare vë në siklet Vuçiçin, e bën të fshijë djersët me shami

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç është vënë në siklet nga një gazetarja Nerënxa Jakupi, gjatë një konference për mediat të mbajtur në Beograd. Gazetarja e ka...