Connect with Us

All posts tagged "shushunja"

Politikë 10:48 - 5 Shkurt, 2020

Video-Cili ka qënë gabimi i Bashës?!

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha së fundi ka dalë me një imazh të ri, ndoshta pasi ka punësuar një kompani izraelite për këtë dhe...

Kuriozitete 19:15 - 27 Maj, 2015

Mjekët ja ngjitin lëkurën nëpërmjet 358 shushunjave

Një grua, të cilës qeni i saj ja shqiti një pjesë të lëkurës së fytyrë ka mundur ta riparojë nëpërmjet shushunjave. Qeni ja këputi gruas të...

Kuriozitete 23:27 - 6 Prill, 2015

Ankohej për dhimbje fyti, nuk do e imagjinoni se çfarë i gjetën doktorrët

Xiabo  Chien mendohet se kishte gëlltitur një larvë kur ndaloi të pinte ujë në një pellg anës rrugës. Djaloshi shpesh ankohej për dhimbje fyti dhe dukej...