Connect with Us

All posts tagged "shtyn"

Aktualitet 21:00 - 25 Qershor, 2018

BE i’a shtyn mandatin e përfaqësimit në Kosovë Nataliya Apostolovës

Këshilli i Bashkimit Evropian i’a ka vijuar mandatin Përfaqësueses Speciale në Kosovë, Nataliya Apostolova, deri më 29 shkurt 2020. “Mandati i Nataliya Apostolovës si Përfaqësuese Speciale...

Aktualitet 18:17 - 17 Janar, 2018

Kuvendi i Kosovës shtyn shfuqizimin e Gjykatës Speciale

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka shtyrë edhe për një javë shqyrtimin e nismës së 43 deputetëve për shfuqizimin e Ligjit për Dhomat e Specializuara, përkatësisht të Gjykatës...

Showbizz 10:37 - 15 Tetor, 2015

Luana Vjollca shtyn fansat të provojnë hashash?

Moderatorja e njohur ka vendosur të thyejë rregullat dhe ka dalë jashtë kornizave me këtë foto. Luana Vjollca shihet duke e thithur cigaren me shumë kënaqësi...