Connect with Us

All posts tagged "shtrat"

Kryesore Show Biz 10:34 - 1 Gusht, 2019

“Më tha që nuk isha i mirë në shtrat”/ I preu fytin dhe e la të zhveshur, i dashuri tregon pse e vrau modelen

Një lajm tragjik ka përfshirë Rusinë dy ditë më parë, ku modelja 24-vjeçare, Ekaterina K, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Moskë, e...

Kryesore Show Biz 15:49 - 24 Korrik, 2019

“Sinqerisht, unë jam e egër në shtrat”/ Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një nga persoanzhet më të komentuara në mediat e huaja. Shpesh ajo është dalluar për karakterin e...

Aktualitet 13:10 - 13 Korrik, 2019

“Do vish në shtrat me mua?”/ Këngëtarja shqiptare provokon fansat me foton e saj

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e sa nëpër koncerte apo festa private. Këngëtarja me...

Aktualitet 11:53 - 3 Qershor, 2019

“Ke shkuar në shtrat me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i kthen përgjigjen epike komentuesit

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh. Por së fundmi...

Kuriozitete 13:53 - 29 Maj, 2019

Karakteristikat që ju bëjnë më të suksesshëm në shtrat/ Zbulojini këtu

Një studim i veçantë nga  “The British Journal of Psychology”  ku u përfshinë 192 femra beqare dhe 105 meshkuj beqarë, u vëzhguan për nivelin e tyre...

Kuriozitete 22:01 - 13 Maj, 2019

Dëshironi t’i dhuroni partnerit një natë pasionante? / Kjo pije bën “magji”

Ndizni pasionin në një lidhje të hershme, përkufizoni atë që doni në shtrat, por edhe bëhuni ‘bisha’ që të dy ëndërroni. Më poshtë po iu sjellim...

shkojne ne shtrat me ke t'i dale para
Kuriozitete 14:25 - 11 Maj, 2019

Keni turp? Njihuni me 5 gjërat që duhet t’i bëni pa frikë në shtrat

Gratë përballen me pasiguri të shumta, kur vjen fjala tek seksi dhe bën që ato të mos jenë të lirshme në shtrat. Lista e mëposhtme prej...

Fashion 12:40 - 5 Maj, 2019

Si të visheni në shtrat? Ja disa ide për pizhamat më ‘in’ këtë sezon

Me ndryshimin e stinëve, duhet të ndryshojmë edhe pizhamet në gardërobë. Llojet e pizhameve që do të shihni më poshtë janë super “in” dhe çdo femër duhet...

ta shpifin ne shtrat
Life Style 14:53 - 1 Prill, 2019

Flasin ekspertët/Ja cfarë po e vret “kënaqësinë” tuaj në shtrat

Gabimi më i shpeshtë që bëjnë çiftet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara. Në fakt më problematike është...

ta shpifin ne shtrat
Aktualitet 20:30 - 31 Mars, 2019

Meshkuj, ja çfarë urrejnë femrat tek ju në shtrat

Në një studim të ri në Britaninë e Madhe kanë marrë pjesë  3,300 femra dhe shumica prej tyre kanë thënë se nuk do donin kurrë të...

shenjat dhe seksi
Kuriozitete 23:50 - 24 Mars, 2019

Sa të mirë jeni në shtrat?/ Ua tregon shenja e horoskopit

Në fakt shenja juaj e horoskopit mund të japë shumë informacion mbi jetën tuaj poshtë çarcafëve, kjo sipas ekspertëve të LoveHoney Prodhuesi i lodrave të seksit, tashmë...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 20:15 - 24 Mars, 2019

Misteri i meshkujve/Ja çfarë duan ata në shtrat

Veshjet intime Nëse vishesh me të brendshme seksi dhe me taka, sigurisht që do kesh sukses, por gjithmonë nëse di t’i mbash si duhet. Sepse për...

cift horoskop
Aktualitet 21:15 - 22 Mars, 2019

Nëse i di shenjën e horoskopit, zbulo tani dëshirën e saj në shtrat

Dashi Femrat e shenjës së Dashit janë shumë pasionante dhe dinë si ta bëjnë partnerin për vete në shtrat. Ato shpesh e marrin vetë situatën nën...

shenjat me kerkuese ne shtrat
Life Style 23:00 - 20 Mars, 2019

Të babëzitur/ Shenjat e horoskopit që nuk kënaqen kurrë në shtrat

Demi Duke qenë se kjo është një shenjë shumë detajiste, çdo gjë që nuk i përmbush standardet e tij do ta bëjë që të humbë interesin...

Aktualitet 21:45 - 16 Mars, 2019

Nga intervistat në jacuzzi te ato nga shtrati/Rinis emisioni që do të na gozhdojë pas ekranit

Do t’ju pëlqente një intervistë e një personazhi të njohur e realizuar nga palestra, jacuzzi apo edhe nga shtrati? Epo nëse po, dëshira mund t’ju plotësohet...

Life Style 21:15 - 15 Mars, 2019

Zbuloni kush është gabimi që bën pothuajse çdo çift gjatë marrëdhënieve seksuale

Nëse flasim për gabimet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara. Në fakt ajo që është më problematike është...

Kryesore Show Biz 14:53 - 6 Mars, 2019

“Jam fiksuar”/ Demi Rose s’lë vend për imagjinatë, shfaqet e shtrirë në shtrat me…

Demi Rose bëhet shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të formave të saj bombastike. Së fundmi Demi është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka...

Kryesore Show Biz 15:53 - 4 Mars, 2019

Foto/Bora Zemani provokon ‘topless’ në shtrat

Moderatorja Bora Zemani ka publikuar këtë të dielë një foto mjaft provokuese. E shtrirë në shtrat dhe topless, Bora dukej vërtetë tërheqëse  dhe në formë  të...

Aktualitet 22:45 - 25 Shkurt, 2019

Si jeni në shtrat sipas muajit kur keni lindur, të pathënat e marrëdhënies seksuale

Edhe pse seksi vazhdon të shihet dhe konsiderohet shpeshherë tabu, të gjithë jemi të etur të dimë dhe njohim më shumë për të. Rrëfenjat mes mikeshash...

Kuriozitete 15:10 - 18 Shkurt, 2019

Nëse vini re këto detaje në shtrat, lidhja s’po funksionon dhe aq mirë

Marrëdhëniet intime janë thelbësore për lidhjen tuaj, por përpos kënaqësisë seksuale, prej tyre mund të mësojmë nëse ka apo jo gjëra që nuk shkojnë në lidhjen...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Shkurt, 2019

Ylli Limani paska gënjyer një vajzë për ta futur në shtrat dhe e pranon me gojën e tij!

Këngëtari mjaft i dashur për publikun, këngët e të cilit kthehen gjithmonë në hite, së fundmi na ka habitur me deklaratën e tij. Këtë të shtunë,...

Life Style 15:40 - 4 Shkurt, 2019

Për dembelët, tonifikojeni trupin pa u ngritur nga shtrati

Shpesh kemi dëgjuar të thuhet dua të shkoj në palestër, këtë jave do t’ia nis apo edhe që nesër.Megjithatë kur vjen fjala tek ‘dembelet’ kjo gjë...

Life Style 12:01 - 25 Janar, 2019

Zbuloni se me cilën shenjë të horoskopit do keni sukses në shtrat për këtë vit

Viti i ri ka nisur tashmë dhe kemi shumë pyetje për t’i drejtuar yjeve për të zbuluar se si do jenë 11 muajt e tjerë, por...