Connect with Us

All posts tagged "shtepive"

Aktualitet 18:14 - 17 Mars, 2018

Ligji i gjuhëve ndez situatën/ Protesta para shtëpive të deputetëve maqedonas që votuan “pro”(Video)

Përveçse protestave publike, simboleve naziste antishqiptare dhe albanofobisë së grupeve të idhtarëve nacionalistë maqedonas miratimi i Ligjit të gjuhëve, që përcakton shqipen si gjuhë të dytë...

Aktualitet 11:10 - 27 Janar, 2017

Berat/ Kapet hajduti i shtëpive

Një shtetas i shpallur në kërkim për vjedhjen e dy banesave është kapur nga policia. Uniformat blu kanë ndaluar shtetasin e shpallur në kërkim, shtetasin Erges...