Connect with Us

All posts tagged "Shtëpia e të moshuarve"

Lajme 15:10 - 30 Dhjetor, 2019

Meta në Shtëpinë e të Moshuarve/ Të luftojmë plagët sociale

Presidenti Ilir Meta ka shkuar sot në “Shtëpinë e të Moshuarve” në Kavajë të cilët i uroi për Vitin e Ri. Meta thotë se shoqëria jonë...

Aktualitet 19:28 - 28 Dhjetor, 2017

Festat e fundvitit/ Ahmetaj në shtëpinë e të moshuarve

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj ishte sot në shtëpinë e të moshuarve në Tiranë. Me rastin e festave të fundvitit, nxënësit e arsimit profesional...