Connect with Us

All posts tagged "shtatzeni"

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë
Showbizz 22:02 - 29 Nentor, 2020

Do bëhen prindër për herë të parë/ Sara zbulon si i tregoi Ledrit për shtatzëninë

Së shpejti Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Sara do të sjelllë në jetë një vajzë,...

A do ta uronte Afërdita Dreshajn për shtatzëninë?/ Shpat Kasapi jep përgjigjen e papritur
Showbizz 15:05 - 14 Nentor, 2020

A do ta uronte Afërdita Dreshajn për shtatzëninë?/ Shpat Kasapi jep përgjigjen e papritur

Vite më parë, këngëtari Shpat Kasapi dhe modelja Afërdita Dreshaj përjetuan një romancë dashurie e cila përfundoi. Por ndrsyhe nga shumë personazhe të tjerë që janë...

Xhemi Shehu provokon Arbana Osmanin/ “Po vjen Viti i Ri e ti prap s’po lind”
Showbizz 15:00 - 11 Tetor, 2020

Xhemi Shehu provokon Arbana Osmanin/ “Po vjen Viti i Ri e ti prap s’po lind”

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Arbana është treguar...

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë
Showbizz 12:40 - 6 Tetor, 2020

Trup perfekt / Jonida Vokshi zbulon si arriti të merrte vetëm 5 kilogramë gjatë shtatzënisë

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi i habiti të gjithë ku u shfaq me trupin perfekt  pak javë pas lindjes së vajzës., Emit. Teksa ka qenë e...

Showbizz 16:06 - 3 Tetor, 2020

Takimi 8 orësh me Gjikon dhe dhurata e veçantë/ Elita Rudi rrëfehet si asnjëherë më parë

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Dyshja pak ditë më parë zbuluan se janë në pritje të një...

Këngëtarja e famshme turke humb fëmijën gjatë shtatzënisë/ “Lumturia ime u pre në mes“
Showbizz 14:36 - 29 Shtator, 2020

Këngëtarja e famshme turke humb fëmijën gjatë shtatzënisë/ “Lumturia ime u pre në mes“

Petek Dinçoz ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e trishtë për humbjen e fëmijës gjatë shtatzënisë.40 vjeçarja e ka humbur fëmijën për shkak të një...

Showbizz 10:45 - 29 Shtator, 2020

“Ke që vjet shtatzënë”/ Arbana Osmani tregon kur do të lindë

Moderatorja Arbana osmani është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Shpesh herë ajo bashkëbisedon me ndjekësit e saj duke iu tregua më shumë rreth...

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë
Showbizz 15:24 - 11 Shtator, 2020

“S’jam dhe s’do jem kurrë”/ Aktorja e famshme habit me përgjigjen mbi shtatzëninë

Aktorja Jennifer Garner ka mohuar se është në pritje të ëmbël. Dyshimet se ajo është shtatzënë nisën kur 48-vjeçarja postoi një video në “Instagram” nga ferma...

Showbizz 12:39 - 8 Shtator, 2020

Pas lajmit të shtatzënisë, Tuna shton dyshimet: “A do të ulet apo do të rritet barku?”

Pas shumë aludimeve për një shtatzëni të dytë, këngëtarja Tuna ka reaguar, por duke sqaruar si qëndorn e vërteta, por duke shtuar edhe më shumë dyshimet....

U përfol për një shtatzani të dytë/ Tuna lë “në pritje” fansat: Do të ulet apo rritet barku?
Showbizz 22:06 - 7 Shtator, 2020

U përfol për një shtatzani të dytë/ Tuna lë “në pritje” fansat: Do të ulet apo rritet barku?

Ditët e fundit këngëtarja e njohur Tuna është përfolur për një shtatzëni të mundshme Në daljen e saj në një koncert vëmendja u përqëndrua te barku...

Showbizz 09:30 - 8 Korrik, 2020

“Unë nuk i mbaj dot gjërat, i them vetë”/ Çiljeta Xhilaga sqaron lajmin për shtatzëninë

Një prej lajmeve më të diskutuara në median rozë pak javë më parë ishte “shtatzënia” e Çiljetës. Nëpër media qarkulloi lajmi se këngëtarja dhe partneri i...

Showbizz 10:49 - 19 Qershor, 2020

Olta Boka zbulon detajin nga shtatzënia/ ”Në festivalin e këngës këndoja me dhuratën më të bukur”

Këngëtarja Olta Boka, pak ditë më parë konfirmoi lajmin e shtatzënisë dhe se ishte në pritje të një vajze. Olta e ruajti me shumë fanatziëm pritjen...

Showbizz 16:34 - 10 Qershor, 2020

Rina Balaj shuan kuriozitetin/ Reperja flet për shtatzëninë

Reperja Rina Balaj po shijon dashurinë e saj me reperin Sin Boy. Teksa ka publikuar një foto në Instagram, reperja i ka paraprirë komenteve për shtatzëni....

Showbizz 11:36 - 5 Qershor, 2020

Ndryshimet në trup dhe fjala që nuk po e përdor fare këto kohë/ Olta Gixhari: “E kam hequr nga fjalori”

Aktorja shumë e dashur dhe e komentuar e momentit Olta Gixhari është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momentet dhe ndryshimet...

Showbizz 11:40 - 22 Maj, 2020

Erzina në ditët e fundit të shtatzënisë/ Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë private me familjarë e miqtë e tyre më...

Showbizz 19:17 - 21 Maj, 2020

“Po ma kërkojnë të gjithë”/ Olta Gixhari pas lajmit të shtatzanisë: Vazhdoj bëj s*ksin…

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari pak ditë më parë dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Ajo ka zbuluar më shumë detaje rreth shtatzënisë...

Showbizz 12:39 - 29 Prill, 2020

Abortoi fëmijën e ish presidentit?/ Libri nxjerr detajet nga lidhja e Marilyn Monroe me vëllezërit Kennedy

Një biografi e re në lidhje me Marilyn Monroe tregon se seksimboli i Hollywood mund të ketë abortuar një fëmijë nga Presidenti i atëhershëm John F....

Lajme 17:18 - 29 Dhjetor, 2019

Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Miriam Cani rrëfen sikletin që po përjeton

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë. Shumë shpejt Miriam Cani pritet të sjellë në jetë vëllaine të voglës Ameli. Por...

Sociale 17:12 - 20 Dhjetor, 2019

Gratë shqiptare heqin dorë nga mëmësia/ Lindin 50% më pak se mesatarja botërore

Gratë që jetojnë në Shqipëri vit pas viti po heqin dorë nga mëmësia, duke reduktuar në mënyrë drastike numrin bebeve të sjella në jetë. Në vitin...

Kryesore Show Biz 18:23 - 24 Korrik, 2019

Më në fund!/ Tuna reagon ndaj thashethemeve për një shtatzëni të dytë

Prej ditësh, këngëtarja Tuna Sejdiu po përflitej për një shtatzëni të dytë. Mediat nuk ndalen së shkruari derisa ditën e sotme, Tuna ka reaguar në lidhje...

Aktualitet 23:25 - 2 Korrik, 2019

Në muajin e fundit të shtatzënisë/ Jorida Tabaku aktive në politikë

Edhe pse është në ditët e fundit të shtatzënisë së saj, ish deputetja e PD, Jorida Tabaku është shumë aktive në politikë. Tabaku është në pritje...

Aktualitet 22:30 - 27 Prill, 2019

“Shtatzënia është në ajër”/Modelja seksi poston foton epike

Kendall Jenner ka publikuar sot foton epike të familjes Kardashian-Jenner dhe nuk i heqim dot sytë prej tyre. Të vegjlit janë ata që tërheqin më tepër...

shenja shtatzeni
Aktualitet 13:44 - 28 Mars, 2019

Kur nuk i beson testit të shtatzënisë/ Këto janë shenjat që tregojnë se je shtatzënë

1 Nuk ju vijnë periodat:  Nëse jeni duke përdorur kontraceptivë ose jo një periodë e humbur është gjithnjë një shenjë shtatzënie dhe këtë e dini të...