Connect with Us

All posts tagged "shtatzene"

Lajm i trishtë! Po kurohej për Covid, ndërron jetë gruaja shtatzënë
Kosova & Rajoni 20:22 - 26 Nentor, 2020

Lajm i trishtë!/ Po kurohej për Covid, ndërron jetë gruaja shtatzënë

Një grua shtatzënë nga Komuna e Prizrenit, ka humbur jetën sipasojë e Covid-19. E reja ishte fillimisht ishte pranuar në Klinikën Infektive, por për shkak të...

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur
Showbizz 11:52 - 25 Nentor, 2020

Në muajin e gjashtë të shtatzënisë/ Ja si duket Afërdita Dreshaj me barkun e rrumbullakosur

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël për herë të parë. Bukuroshja dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë në pritje të një...

“Uroj të kalojë ky dreq Covidi para se të lind bebin”/ Sipërmarrësja e njohur infektohet në muajin e fundit të shtatzënisë
Showbizz 11:00 - 21 Nentor, 2020

“Uroj të kalojë ky dreq Covidi para se të lind bebin”/ Sipërmarrësja e njohur infektohet në muajin e fundit të shtatzënisë

Sipërmarrësja e njohur, Greis Petroviç ka treguar eksperiencën e saj pas infektimit me Covid-19. Në një lidhje direkte për emisionin ‘Ftesë në pesë’ këtë pasdite, me...

Aktualitet 15:33 - 17 Nentor, 2020

E reja shtatzëne humbi jetën/ Bashkëshorti rrëfen si u infektua 28-vjeçarja

Bashkëshorti i 28-vjeçares shtatzënë që humbi jetën mbrëmë në spitalin Infektiv ka zbuluar detaje në lidhje infektimin Emanuelës. Artenis deklaroi për mediat se simptomat iu shfaqen...

Konsultorja 4 vjet pa mjek/ Gruaja shtatzënë në dorë të pensionistes vullnetare
Denoncim 23:01 - 6 Nentor, 2020

Konsultorja 4 vjet pa mjek/ Gruaja shtatzënë në dorë të pensionistes vullnetare

Emisioni “Stop” këtë të premte ka shkuar në Kavajës, pas ankesës së një qytetareje, e cila po ndjek shtatzëninë e saj pranë Konsultores së gruas në...

“A je shtatzënë”/ Nevina Shtylla e revoltuar: E keni seriozisht
Showbizz 16:07 - 4 Nentor, 2020

“A je shtatzënë”/ Nevina Shtylla e revoltuar: E keni seriozisht

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera të ekranit.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon foto nga përditshmëria...

“Selfie e fundit shtatzënë”/ Arbana Osmani zbulon momentin para se të hynte në sallën e lindjes
Showbizz 10:58 - 26 Tetor, 2020

“Selfie e fundit shtatzënë”/ Arbana Osmani zbulon momentin para se të hynte në sallën e lindjes

Moderatorja Arbana Osmani një javë më parë u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bënë prindër të një...

Deputetja socialiste në pritje të ëmbël/ Fotografohet me barkun e rrumbullakosur
Sociale 19:58 - 23 Tetor, 2020

Infektohet me Covid në muajt e fundit të shtatzënisë/ Gjylameti tregon gjendjen shëndetësore

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë, është infektuar me koronavirus. Lajmin e bën të ditur vetë deputetja,...

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format
Showbizz 11:48 - 16 Tetor, 2020

“Ku e ke barkun?”/ 5 muajshe shtatzënë, Afërdita Dreshaj po çmend ndjekësit me format

Vetëm pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj zbuloi se ishte në pritje të ëmbël dhe se së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen...

Showbizz 11:29 - 10 Tetor, 2020

Pak para lindjes së vajzës/ Ledri dhe Sara marrin vendimin e papritur

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Pak ditë më parë dyshja realizoi baby shoëerin, duke organizuar një festë...

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël
Showbizz 12:51 - 9 Tetor, 2020

Prej kohësh e ka mbajtur të fshehtë/ Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore dhe moderne, Shkurte Gashi është shtatzënë për herë të parë. Prej kohësh nuk ka qenë aktive në muzikë dhe...

“Mezi po e presim të voglin tonë”/ Afërdita Dreshaj ndan emocionet e para të shtatzënisë
Showbizz 11:49 - 7 Tetor, 2020

“Mezi po e presim të voglin tonë”/ Afërdita Dreshaj ndan emocionet e para të shtatzënisë

Vetëm dy ditë më parë, modelja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl zbuluan se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë....

“Bëhu serioze me mua”/ Meta kapet me gazetaren: O je shtatzënë, o s’je...
Politikë 21:58 - 6 Tetor, 2020

“Bëhu serioze me mua”/ Meta kapet me gazetaren: O je shtatzënë, o s’je…

Presidenti Ilir Meta është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Tempora” ku është ndalur të komentojë me tone të ashpra ndryshimet në Kodin Zgjedhor, të cilat...

Zbulohet surpriza!/ Aktorja e famshme është në pritje të ëmbël
Showbizz 16:28 - 6 Tetor, 2020

Zbulohet surpriza!/ Aktorja e famshme është në pritje të ëmbël

Aktorja e njohur  Ojky  Karayel, e njohur për rolin e saj si “Xhemre” në serialin e famshëm “Kuzey Gunej” është shtatzënë për herë të parë. E...

Showbizz 10:21 - 6 Tetor, 2020

Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë/ Zbulon gjininë e fëmijës me videon emocionuese

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se është në pritje të ëmbël. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj...

Surprizë!/ Princesha Elia Zaharia shtatzënë për herë të parë
Showbizz 10:08 - 5 Tetor, 2020

Surprizë!/ Princesha Elia Zaharia shtatzënë për herë të parë

Princesha Eliza Zaharia dhe Princ Leka së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Pas aq shumë aludimeve për shtatzëni, çifti është fotografuar ditën...

“E kam mbajtur sekret”/ Me fotot nudo, modelja jep lajmin e papritur
Showbizz 16:31 - 29 Shtator, 2020

“E kam mbajtur sekret”/ Me fotot nudo, modelja jep lajmin e papritur

Modelja shumë e njohur, Elsa Husk i ka habitur të gjithë me fotot e fundit.  Bjondina e “Victoria Secret” ka dhënë lajmin e bukur se është...

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve
Showbizz 17:13 - 28 Shtator, 2020

U tha se do të bëhej baba për herë të dytë/ Sinan Hoxha “i vë kapak” thashethemeve

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm se këngëtari Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëheshin prindër për herë të dytë. U aludua se...

Surprizë!/ Sinani dhe Andrra do të bëhen prindër për herë të dytë
Showbizz 16:01 - 28 Shtator, 2020

Surprizë!/ Sinani dhe Andrra do të bëhen prindër për herë të dytë

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Së fundi po përflitet se dyshja presin të bëhen prindër për...

Elita Rudi zbulon surprizën e ëmbël/ Publikon foton krah të motrës dhe ngjashmëria është e frikshme
Showbizz 12:02 - 27 Shtator, 2020

Elita Rudi zbulon surprizën e ëmbël/ Publikon foton krah të motrës dhe ngjashmëria është e frikshme

Moderatorja Elita Rudi pak ditë më parë zbuloi surprizën se është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë. Por...

Elita Rudi nuk e fsheh më/ Publikon foton me barkun e rrumbullakosur
Showbizz 10:35 - 26 Shtator, 2020

Elita Rudi nuk e fsheh më/ Publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Çifti pak ditë më parë zbuloi dhe gjininë e...

Deputetja socialiste në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë e bebit
Sociale 15:37 - 25 Shtator, 2020

Deputetja socialiste në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë e bebit

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua pak ditë më parë nga disa...

Habit avokatja e Fjolla Morinës/ S’janë armë zjarri, njëra është pistoletë për të trembur
Kronika 12:58 - 22 Shtator, 2020

Habit avokatja e Fjolla Morinës/ S’janë armë zjarri, njëra është pistoletë për të trembur…

Avokatja e Fjolla Morinës, Aurora Guska ka habitur me deklaratën e saj teksa thotë se armët e gjetura në çantën e këngëtares nuk janë armë zjarr,...