Connect with Us

All posts tagged "shtatezene"

Aktualitet 10:48 - 5 Prill, 2019

Motër e vëlla u kapën me mina/ Vajza shtatzënë përlotet në gjykatë

Një motër e vëllau kapën nga policia pasi iu gjet një çantë me bomba me telekomandë. Mendohet se bombat do të shiteshin me një çmim prej...

Aktualitet 22:45 - 23 Shtator, 2018

Një beb rrugës!/ Moderatorja e njohur bën publik lajmin e mirë

Në dasmën e Elita Rudit me reperin Gjiko, u zbuluan shumë sekrete dhe të pathëna nga të famshmit e Showbiz-it. Një ndër to ishte edhe shtatëzania...

Kryesore Show Biz 22:40 - 14 Qershor, 2018

Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt?

Së fundmi nëpër internet po qarkullojnë disa pamje në të cilat shfaqet Beyonce, gjatë turit të saj. Në fotot dhe videot në fjalë shfaqet këngëtarja 36-...

Kryesore Show Biz 22:30 - 9 Qershor, 2018

Aktorja e famshme jep lajmin e mirë/ ‘Një princeshë është rrugës’

Aktorja amerikane Hilary Duff ka ndarë sot me ndjekësit e saj në Instagram lajmin për shtatzaninë e saj. 30- vjeçarja, nëpërmjet një postimi ka treguar se...

Kryesore Show Biz 22:55 - 29 Maj, 2018

Meghan Markle shtatzënë? Provat që na bëjnë të gjithëve të besojmë se kjo është e vërtetë

Dasma e Meghan Markle dhe Princ Harry-t ishte eventi i vitit dhe tërhoqi vëmendjen e gjithë botës. Mirëpo menjëherë pas dasmës kanë nisur thashethemet se Dukesha...

Kryesore Show Biz 22:40 - 10 Maj, 2018

Modelja e njohur nënë për herë të dytë, vjen në jetë djali i saj

Ajo është një nga modelet më të famshme e cila po priste nga dita në ditë të bëhej nënë për herë të dytë. Momenti ka ardhur...

Kryesore Show Biz 13:53 - 10 Maj, 2018

Modelja shqiptare në pritje të binjakëve? Postimi i fundit na heq të gjitha dyshimet!

Prej pak kohësh në media ka qarkulluar lajmi se modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është në pritje të binjakëve. Fillimisht aludimet filuan pasi Emina kishte...

Kryesore Show Biz 23:10 - 7 Prill, 2018

Kate Hudson në pritje të ëmbël për herë të tretë!

Aktorja e njohur Kate Hudson bëri publik lajmin se është në pritje të një vajze me anë të një videoje në Instagram, ku zbulonte  gjininë e...

Kryesore Show Biz 23:00 - 5 Prill, 2018

Këngëtari ndalon koncertin për të dhënë lajmin e mirë!

Koncertet mund të jenë shpeshherë vendet ku ndodhin propozime për martesë, urimet për ditëlindje apo edhe njoftime për shtatzëni. Së fundmi, një nga koncertet ku është...

Kryesore Show Biz 10:22 - 21 Mars, 2018

Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri

Një ndër këngëtaret e shumta të shoëbizit shqiptar që është në pritjen e ëmbël ëshët dhe Blerina Braka. Dhe mënyrë më të bukur për ta treguar...

Kryesore Show Biz 20:10 - 12 Shkurt, 2018

10 ditë pas lindjes/ Kylie tregon super trupin

Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën e saj, Stormi, por në fakt duket sikur asnjëherë nuk ka qenë shtatëzëne. Bëhet fjalë për...

Aktualitet 22:20 - 30 Dhjetor, 2017

Emina shtatzënë duke kërcyer, është gjithçka që duhet të shihni sot

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj do ta mirëpresë vitin e ri në një vend të ngrohtë. Ajo është në pritje të ëmbël për herë të...

Aktualitet 00:20 - 29 Dhjetor, 2017

Paparacët ja nxjerrin sheshit/ Kylie më shtatëzënë se kurrë!

Pavarësisht rapotimeve që kanë dalë lart e poshtë për shtatëzaninë e Kyliet, ajo është munduar të qëndrojë sa më larg kamerave. Por mesa duket paparacët kanë...

Aktualitet 01:00 - 11 Nentor, 2017

Shefi e zbulon se është shtatëzënë/ Nuk e dinte asnjëri këtë fakt

Një nënë në pritje e la punën pasi shefi i saj i zbuloi kolegëve të saj se ajo ishte shtatzënë, pa lejen e saj. Pasi shefi...

Aktualitet 00:30 - 8 Nentor, 2017

Fansat mendojnë se Kylie Jenner nuk është shtatëzënë/ Sipas një postimi në Snapchat

Disa javë më parë, sipas mediave Kylie është shtatëzënë me fëmijën e parë dhe internet u çmend. Deri tani Kylie nuk e ka konfirmuar këtë gjë,...

Aktualitet 22:50 - 18 Tetor, 2017

Modelja bëhet mama për herë të dytë/ Duket më në formë se kurrë

Të gjithë e mbajmë mend atë modelen që kur është shtatëzënë nuk i rritet barku. Sarah Stage para pak orëve lindi djalin e dytë dhe duhet...

Aktualitet 23:40 - 16 Tetor, 2017

Foto/ Dukesha e Cambridge tregon barkun e rrumbullakët

Këtë mëngjes, Kate Middleton bëri daljen e saj të dytë publike, pas lajmit që është shtatëzënë me fëmijën e tretë. Ajo duhet të jetë ndierë mirë,...

Aktualitet 22:50 - 6 Tetor, 2017

Fansat mendojnë se shikojnë barkun e fryrë tek fotot e Khloe/ Po ju e shikoni?

Javën që kaloi folëm shumë për shtatëzaninë e mundshme të Khloe Kardashian me yllin e basketbollit Tristian Thompson. Por fansat e Khloe kanë vënë re që...

Aktualitet 20:14 - 29 Shtator, 2017

Lajme të mira/ Kim Kardashian konfirmon shtatëzaninë e tretë

  Pas muajsh hamendësimesh dhe spekulimesh për të cilat nuk u tha asgjë, Kim Kardashian ka konfirmuar se ajo dhe Kanye West do bëhen prindër për...

Kryesore Show Biz 19:45 - 9 Gusht, 2017

Fotot +18/Ish-Miss Albania prezanton sekretet e marrëdhënies treshe: Presim fëmijë

Egla Harxhi ishte e ftuara e fundit për këtë sezon të INterview së bashku me dy personat e saj të zemrës. Ale dhe Alesia janë dy...

Aktualitet 12:25 - 30 Korrik, 2017

Zbardhet ekspertiza e 35-vjeçares shtatzënë që humbi jetën në spital/ Ekspertët: Gabuan mjekët

Aktekspertiza e 35-vjeçares shtatzënë që humbi jetën në maternitetin Koço Gliozheni është zbardhur ditën e sotme. Sipas ekspertëve të IML-së kanë gabuar mjekët në 3 spitalet...

Aktualitet 23:15 - 13 Korrik, 2017

E pabesueshme/ Gruaja ngel dy herë shtatëzënë brenda një muaji

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Australi, ku një grua ka ngelur shtatëzënë për herë të dytë gjatë muajit të parë të shtatëzanisë. Gruaja që...

Showbizz 08:36 - 19 Qershor, 2015

Rudina Magjistari në pritje të fëmijës së parë

Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari së shpejti do bëhet nënë. Ajo është shtatëznë dhe lajmin e ka konfirmuar për gjithë fansat në Facebook. Rudina e ka përshkruar...