Connect with Us

All posts tagged "shqiptarja"

Kshte ngecur në Mikonos/ Zyra e Mitsotakis shpëton 19-vjeçaren shqiptare, dërgohet në spital me avion qeveritar
Kosova & Rajoni 22:59 - 21 Nentor, 2020

Kishte ngecur në Mikonos/ Zyra e Mitsotakis shpëton 19-vjeçaren shqiptare, dërgohet në spital me avion qeveritar

Angazhimi në kohë rekord i zyrës kryeministrore dhe emergjencave sociale në Greqi ka bërë që t’i shpëtohet jeta një emigranteje nga Puka. Adelina Gjeloshi, një 19-vjeçare...

Skandali/ Inceneratorët e koncesionit 128 milionë euro, reklama mediatike me taksat e shqiptarëve
Denoncim 13:35 - 7 Nentor, 2020

Skandali/ Inceneratorët e koncesionit 128 milionë euro, reklama mediatike me taksat e shqiptarëve

Prej pothuajse gjashtë muajsh CNA.al ka denoncuar një dosje të plotë investigative në lidhje me koncesionin e inceneratorëve në Shqipëri. Akuza të pafundme janë hedhur jo...

Shënohet viktima e parë shqiptare në Izmir/ 62-vjeçarja gjendet e vdekur nën rrënojat e pallatit duke përqafuar të birin
Kronika 17:33 - 31 Tetor, 2020

Shënohet viktima e parë shqiptare në Izmir/ 62-vjeçarja gjendet e vdekur nën rrënojat e pallatit duke përqafuar të birin

Është shënuar viktima e parë shqiptare si pasojë e tërmetit shkatërrues që goditi Turqinë ditën e djeshme. Ajo është Nazmiye Doraya (Nazmie Doraja) 62 vjeçe nga...

Aksident tragjik në Itali/ Ndërron jetë 47 vjeçarja shqiptare, nëna e tre fëmijëve
Sociale 20:05 - 30 Qershor, 2020

Aksident tragjik në Itali/ Ndërron jetë 47 vjeçarja shqiptare, nëna e tre fëmijëve

Një aksident tragjik ka ndodhur mësditën e sotme në Itali në unazën e Vignolas në Itali, ku ka humbur jetën një 47 vjeçare shqiptare. Sipas mediave...

Kronika 18:57 - 28 Dhjetor, 2019

U gjet e masakruar në Francë/ Familja apelon shtetin t’u sjellë trupin e vajzës

37-vjeçarja shqiptare, Brunilda Kovaçi u gjet e masakruar në një pyll në Francë mëngjesin e Krishtlindjes. Familjarët kanë hapur dyret e mortit,  ndërsa u bëjnë apel...

Kronika 13:15 - 28 Dhjetor, 2019

Zbulohet identiteti i shqiptares që u vra në Francë/ Familjarët apelojnë për ndihmë

Detaje tragjike kanë dalë në dritë në lidhje me 37-vjeçaren shqiptare, e cila u gjet e vrarë në një pyll në Francë. BW raporton se ajo...

Kronika 18:50 - 17 Tetor, 2019

E kishte kthyer shtëpinë në dyqan kokaine/ Arrestohet 23 vjeçarja shqiptare

Një vajzë shqiptare ka rënë në prangat e policisë italiane me akuzën e shitjes së lëndëve narkotike. 23 vjeçarja e kishte kthyer apartamentin në pikë referimi...

Kronika 21:25 - 13 Tetor, 2019

Foto/ Zhduket 18-vjeçarja shqiptare në Itali

Një 18-vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë  prej tre ditësh në Itali. Bëhet fjalë për 18 vjeçaren  Lila Mile, e cila u largua pa gjurmë...

Kronika 17:55 - 17 Gusht, 2019

Kishin shkuar me pushime/ Mbytet në det 26-vjeçarja shqiptare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një 26-vjeçare shqiptare është mbytur në plazhin e Metapontos. Mësohet se e reja, bashkë...

Aktualitet 20:00 - 4 Janar, 2019

Vrau një italian/ Arrestohet 24 vjeçarja shqiptare

Media italiane ka raportuar ditën e sotme arrestimin e një vajze shqiptare 24 vjeçe. Në pranga është vënë Aurela Perhati e cila akuzohet për vrasjen 53-vjeçarit...

Aktualitet 09:07 - 26 Dhjetor, 2018

Merr fund aventura/ Gjendet 31-vjeçarja shqiptare, e zhdukur para 9 ditësh

Mbyllet me një fund të lumtur, aventura e e 31-vjeçares Aurora Mici, gjurmët e të cilës kishin humbur që nga e hëna, 17 dhjetor në Follorinë. 31-vjeçarja humbi në zonën...

Aktualitet 18:00 - 17 Tetor, 2018

Një histori suksesi/ Shqiptarja triumfon në zgjedhjet komunale në Belgjikë

Një 22 vjeçare shqiptare, është zgjedhur pjesë e asamblesë për komunën e Roselares në Blegjikë, me Partinë e Gjelbër. Bëhet fjalë për Deniza Miftarin, e lindur...

Aktualitet 15:34 - 3 Shtator, 2018

Një histori seksi, orgjie dhe shantazhi/ Shokuese ajo çfarë i ndodhi vajzës shqiptare në Greqi

Një histori shokuese është publikuar nga mediat greke, në lidhje me një 31-vjeçare shqiptare. Sipas medias greke, Star.gr, një 31-vjeçare shqiptare nga Shqipëria, pas njohjes në...

Aktualitet 14:04 - 21 Qershor, 2018

Zhduket shqiptarja në Itali/ Nënë e dy fëmijëve

Mediat italiane kanë publikuar lajmin e zhdukjes së një shqiptareje në Itali. Rasti u bë i njohur në emisionin “Chi l’ha visto”, i transmetuar në “Rai...

Bota 10:31 - 18 Qershor, 2018

Shokon shqiptarja në Itali/ Pazare për t’i shitur foshnjen avokatit homoseksual

Një 31 vjeçare shqiptare në Itali ka tentuar të shesë foshnjën e saj për 70 mijë euro. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Pavias...

Kronika 10:42 - 30 Prill, 2018

Shqiptarja përdhunohet në qendrën e azilit një muaj pas lindjes

Para Gjykatës rajonale të Solothurnit është paraqitur një shtetas sirian, pasi dyshohet se nga fundi i vitit 2016 e ka dhunar një shtetase shqiptare, shtatë vite...

Aktualitet 15:52 - 12 Janar, 2018

Makina aksidenton për vdekje këmbësoren

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në Itali, rreth orës 6:45, ku një 50-vjeçare shqiptare është përplasur nga një makinë në San Lazzaro...

Aktualitet 17:50 - 26 Dhjetor, 2017

Arlinda, shqiptarja që po “çorodit” mbarë Europën me foto nudo dhe seksi

Foto nudo, ekspozimi i vitheve dhe gjoksit është bërë kohët e fundit mënyra më e mirë për të fituar famë. Dhe me sa duket ka të...

Aktualitet 12:02 - 4 Dhjetor, 2017

Policia greke arreston 24-vjeçaren shqiptare/ Ja çfarë ju gjet në çantë

Një vajzë shqiptare është arrestuar nga policia greke, gjatë një operacioni antidrogë. 24-vjeçarja shqiptare është ndaluar në autobusin e linjës Kakavijë- Janinë, pasi në çantë ju...

Aktualitet 21:16 - 23 Gusht, 2017

Zonjusha shqiptare i rrjep paratë biznesmenit italian

Një biznesmen italian, 55 vjec, i martuar me fëmijë nga qyteza e Piombino Dessa-s bie në dashuri me zonjushën shqiptare, striptisten Renata Kocuqi, 28 vjece. Renata...

Aktualitet 19:28 - 22 Gusht, 2017

Zhvati biznesmenin italian duke i marrë miliona euro/Si e futi në kurth shqiptarja

Një shqiptare ka shantazhuar për 4 vite me radhë një sipërmarrës italian, fillimisht duke i kërkuar të blinin një apartament në Shqipëri, ku të jetonin së...

Aktualitet 19:05 - 15 Gusht, 2017

E përplasi makina teksa udhëtonte me biçikletë/ Vdes në spital 27-vjeçarja (Emri)

Një 27-vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë në spital, pasi u përfshi ditën e shtunë në një aksident rrugor në Solarolo të Italisë. Sipas mediave vendase, viktima...

Aktualitet 18:57 - 14 Gusht, 2017

Vdiq dy ditë më parë në një azil në Gjermani/ Dyshimet: Shqiptarja e vuri vetë zjarrin

Disa detaje të reja janë zbuluar nga vdekja e shqiptares me aftësi të kufizuara të premten në një azil në Gjermani për shkak të zjarrit. Sipas...