Connect with Us

All posts tagged "shqieri"

Lajme 22:55 - 9 Janar, 2020

A është Shqipëria e rrezikuar nga Irani?/ Ngjela: Ka frikë të sulmojë

Pas tensioneve mes SHBA dhe Iranit, Udhëheqësi suprem i Iranit, Ali Khamenei sulmoi Shqipërinë duke e cilësuar një vend djallëzor, ku amerikanët bashkëpunojnë me tradhtarët e...

Aktualitet 08:19 - 23 Shkurt, 2019

Mashtrimet në Shqipëri/ Kujdes, ja kush mban rekord

Mashtrimi, si akt, është po aq i vjetër sa njerëzimi. Vitet e fundit, në Shqipëri janë shtuar rastet e kallëzimeve për skema të shumta mashtrimi, por...

Aktualitet 19:26 - 14 Prill, 2018

Sirianët kërkojnë azil në Shqipëri

Sirianët që i shpëtojnë luftës, e cila po zgjat prej gati 7 vjetësh janë të shpërndarë anë e mbanë botës. Një pjesë e tyre kalojnë nëpër...