Connect with Us

All posts tagged "shpulle"

Aktualitet 20:40 - 14 Korrik, 2019

“Më gjuajte me shpullë”/ Ardit Gjebrea në mes të sherrit në rubrikën “Shihemi në gjyq”

Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. Fatmiri tregoi se si ishte mashtruar nga një...

Aktualitet 17:38 - 28 Nentor, 2018

‘Shpërthen’ Bleona/ Gazetar legen do të fus një shpullë

Këngëtarja Bleona Qereti ‘ka shpërthyer’ ndaj gazetarëve. Në një postim në rrjetet sociale këngëtarja ka shkruar  se e gjej kohën sa për t’i dhënë një shpullë...

Aktualitet 12:43 - 20 Dhjetor, 2014

Elbasan/ Shpulla Drejtoreshës së Arsimit

Drejtoresha e Arsimit në Elbasan është sulmuar nga një mësuese që kërkonte të punësohej. Ajo është qëlluar me shpullë nga Arta Cungu. Mësohet se kjo e...