Connect with Us

All posts tagged "shpirtra"

njerezit qe shohin shpirtra
Aktualitet 21:20 - 12 Shkurt, 2019

Na futën tmerrin/ Ja çfarë problemi kanë personat që  shohin shpirtra

Frikë të tmerrshme Shpesh, sipas shkencës, ata që thonë se kanë parë apo kanë qenë në kontakt me shpirtra, janë po të njëjtët njerëz që kanë...

Aktualitet 23:40 - 25 Dhjetor, 2018

A ka shpirtra, në tokë mes nesh? Më në fund merr fund misteri

Mes pak sigurive të pakta që ka njeriu në jetë një prej tyre është  vdekja. Për pjesën tjetër, vetëdija mbi vdekjen na dallon nga kafshët. Por tej...

Kuriozitete 11:04 - 23 Nentor, 2018

“Dëgjoja ulërimat e shpirtrave që digjeshin në ferr”, mjeku që i pushoi zemra dhe u rikthye rrëfen tmerrin

Nëse keni dëgjuar histori të njerëzve që bien në koma, me gjasë u kanë thënë se gjithçka ishte e bardhë, ashtu siç përshkruhet parajsa. Por kjo...

Life Style 16:21 - 20 Shkurt, 2015

Kërkohet një “babysitter” për kukullat e mia

Katrin Reedik është 33 vjeç dhe ka një pasion shumë të madh në jetë… kukullat. Ajo ka harxhuar me mijëra paund për të blerë kukullat e...