Connect with Us

All posts tagged "shpifes"

Aktualitet 22:34 - 19 Prill, 2019

“Maskara, shpifës, karagjoz…”/  Degjeneron debati mes Kokëdhimës dhe Currit

Debati mes Koço Kokëdhimës dhe Arjan Currit, në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, ka vijuar me akuza dhe ofendime nga kreu i “Zgjidhjes” ndaj analistit...

Aktualitet 12:03 - 9 Tetor, 2018

Video- “Ti je shpifarak me pagesë/ Kastriot Myftaraj zihet keq me Ilir Demalinë

Gjatë emisionit të Artur Zhejit mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një debat i ashpër midis me Kastriot Myftarajt dhe  Ilir Demalias. Myftaraj i ka thënë Demalias...

Aktualitet 16:14 - 14 Shtator, 2015

Berisha reagon ndaj OSBE-se: Raporti ju ben pale me shpifesit

Ish-kryeministri Sali Berisha i drejton nje leter publike ambasadorit te OSBE-se ne vendin tone, Florian Rauning ne lidhje me raportin qe organizata ka hartuar mbi te...