Connect with Us

All posts tagged "shpethen"

Aktualitet 18:26 - 8 Korrik, 2019

“Shpërthen” Lefter Maliqi/ Zbulon se si Rama i lutej Metës

Deputeti Lefter Maliqi nga foltorja e Kuvendit ku po zhvillohet seanca e posaçme për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Ilir Metës, i është kundërvënë...

qeveria shqiptare me ministrat e rinj dhe te shkarkuar
Aktualitet 21:00 - 11 Mars, 2019

“Shpërthen” Dashamir Shehi/ Kemi njerëz kokëbosh në pushtet

Aleati i Lulzim Bashës, Dashamir Shehi, ka folur rreth zgjidhjes së krizës politike në vend, duke dhënë disa propozime të tij. Shehi shpërtheu në akuza ndaj...

avokati altin goxhaj Basha i sherben Sorosit
Aktualitet 21:49 - 23 Shkurt, 2019

Ekspozita e Avni Delvinës/ Goxhaj “shpërthen” ndaj medias shqiptare

Pak ditë më parë në Tiranë u zhvillua ekspozita “The Donald” për presidentin e SHBA-ve Donald Trump nga piktori shqiptar Avni delvina. Mirëpo, kjo ekspozitë nuk...