Connect with Us

All posts tagged "Shpat Kasapi"

Aktualitet 21:43 - 10 Maj, 2019

I fejuar apo jo?/ Shpat Kasapi zbulon të vërtetën

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të dashur të Kosovës dhe Shqipërisë. Prej kohësh është folur për një fejesë të Shpatit me një vajzë që...

Kryesore Show Biz 14:10 - 25 Shkurt, 2019

‘Është rikthyer por s’e pranova’, Shpat Kasapi shokon me deklaratën për Afërditën

I ftuar së fundmi në emisionin “Da’Sara Show” ishte këngëtari i njohur Shpat Kasapi, i cili ndër të tjera ka prekur edhe temën e ish-të dashurës...

Kryesore Show Biz 11:30 - 16 Shkurt, 2019

Kaq e kishte dhe beqaria e Shpat Kasapit! Këngëtari flet për të dashurën dhe fejesën

Këngëtari Shpat Kasapi përgjatë emisionit “Mirage”, na ka surprizuar të gjithëve pas deklaratës së tij se është në një lidhje dhe që së shpejti pritet ta...

shpat kasapi revoltohet
Kryesore Show Biz 13:40 - 15 Janar, 2019

‘Turp të keni’, Shpat Kasapi shpërthen keq në rrjete sociale

Këngëtari shumë i njohur i hitit “Valle Kosovare”, Shpat Kasapi, është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar dhe ndër më të ndjekurit në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 27 Dhjetor, 2018

Pasi Rita kërceu me këngën e tij, Shpat Kasapi i bën kërkesën e paparë!

Rita Ora adhuron këngët shqiptare dhe nuk është më sekrete! Këngëtarja shqiptare festoi me familjarët e saj mbrëmjen e Krishtlindjeve, duke kërcyer me shami në dorë,...

Kryesore Show Biz 10:35 - 21 Mars, 2018

Foto/ Flet më në fund Shpat Kasapi për burrin e Afërditës

Kanë kaluar tashmë më shumë se 5 vjet nga ndarja e bujshme e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt. Ata kanë qenë një ndër çiftet më të...

Kryesore Show Biz 22:30 - 12 Shkurt, 2018

Shpat Kasapi prezanton të dashurën e tij marokene/ Fansat e kritikojnë 

Këngëtari Shpat Kasapi para disa kohësh pranoi publikisht se ishte i dashuruar, por nuk e zbuloi se kush ishte ajo. Ndërkohë që na ndajnë vetëm 2...

Aktualitet 14:25 - 29 Tetor, 2017

Këngëtari i rikthehet muzikës/ Mësoni se për kë bëhet fjalë

Edhe pse kishte shumë kohë që ishte larguar nga bota e muzikës, këngëtari Shpat Kasapi, nuk ka harruar të rikthehet sërisht. Nuk i dimë ende arsyet...

Kryesore Show Biz 13:47 - 1 Maj, 2017

Muaj i ri,moshë e re/Ja cili këngëtar shqiptar feston ditëlindjen

Sot është fillimi i një muaji të ri për të gjithë ne, por për këngëtarin e njohur Shpat Kasapi është më shumë se kaq. Ai sot...

Showbizz 21:03 - 20 Mars, 2017

Zbulohet “sozia” e Shpat Kasapit/Ja çfarë ka ëndërruar të jetë!

ArianCani ka ngacmuar serish shpat kasapin ne spektaklin “Your Face Sunds Familiar” duke e krahasuar me Enrique Inglesias. Por ky krahasim ka mare mbeshtetjen e shpatit, pasi...

Showbizz 15:23 - 20 Janar, 2016

Shpat Kasapi tani edhe aktor

Shpat Kasapin së shpejti do të shohim në një projekt filmik. Këngëtari shqiptar nga Maqedonia i është bashkangjitur listës së kolegëve të tij këngëtarë që provuan...

Showbizz 12:02 - 9 Tetor, 2015

Shpat Kasapi flet për lidhjen e tij me Albjonën (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi kohët e fundit ka qenë ndër këngëtarët më të përfolur të mediave rozë. Imazhe të shumta kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, teksa këngëtari...

Showbizz 17:47 - 16 Shtator, 2015

Shpat Kasapi në lidhje me një ruse (Foto)

Ishte beqar në atë kohë, por edhe stili me të cilin u shfaq bëri për vete shumë femra. E më pas, lidhja e tij e dashurisë...