Connect with Us

All posts tagged "showbiz"

Skandal në showbizin indian/ Aktorët akuzohen për drogë, ndër ta “Alek dhe Sadna”
Showbizz 15:58 - 25 Shtator, 2020

Skandal në showbizin indian/ Aktorët akuzohen për drogë, ndër ta “Alek dhe Sadna”

Showbizi indian ndodhet nën hetim nga Byroja e kontrrollit të Narkotrafikëve në Indi. Disa nga aktorët shumë të njohur indian si Deepika Padukone, Rakul Preet Singh,...

Kryesore Show Biz 10:34 - 28 Korrik, 2019

Sot janë vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot e vipa-ve që “shokuan” fansat

Luana Vjollca, Marina Vjollca, Xhensila Myrtezaj, Aurela Hoxha dhe Françeska Jaçe janë emrat më të klikuar dhe të komentuar të showbizit. Sot këto 5 personazhe cilësohen...

Aktualitet 14:11 - 25 Qershor, 2019

Foto-Vajzat e showbizzit shqiptar “nxehin” rrjetin/ Pozat e tyre me bikini i lënë të “habitur” ndjekësit

Temperaturat e larta e kanë “mbërthyer” vëndin tonë ditët e fundit dhe të gjithë i janë drejtuar plazhit për t’u freskuar dhe për të marrë rreze....

Kryesore Show Biz 10:46 - 22 Prill, 2019

“Ti ke diçka që ata duan”/Çifti më i ri në showbizz ironizon ata që i komentuan lidhjen

Arbenita Ismajli dhe Fero janë çifti më i ri në showbiz që po tërheqin vëmendjen me lidhjen e tyre në distancë. Së fundmi Arbenita ka postuar...

Kryesore Show Biz 13:25 - 23 Janar, 2019

Ju prezantojmë me çiftin më të ri të showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Dhurata Dorës

Pavarësisht se janë mësuar disa nga lidhjet e saj me kalimin e kohës, Dhurata Dora nuk ka pranuar të flasë thuajse për asnjë prej tyre. Këngëtarja...

Kryesore Show Biz 10:40 - 4 Dhjetor, 2018

Zbulohet lidhja e re në showbiz: Kledi Bahiti i dashuruar me konkurrenten e “Këngës Magjike”

Një lidhje e re ëshët zbuluar në showbiz-in shqiptar. Kompozitori i njohur shqiptar, Kledi Bahiti dhe ish-pjesmarrësja e  “Gjeniut të Vogël”, Krusita janë në një marrëdhënie...

Aktualitet 23:00 - 2 Janar, 2018

Skandalet më të bujshme në industrinë e showbizit për vitin 2017

Gjatë 2017-ës kishte jo pak shpërthime ndaj personave të njohur, në industrinë e showbizit.  Këtë vit shumë prej të famshmëve në skenën ndërkombëtare janë akuzuar për...

Aktualitet 18:05 - 23 Dhjetor, 2017

Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës?

Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezantonte, një video material për aktoren...

Aktualitet 22:20 - 3 Dhjetor, 2017

Çifti i njohur i showbizit debatojnë në mes të restorantit

Çifti jonë i preferuar i showbizit David Bekham dhe Victoria përjetuan krizën e tyre të parë në publik pas shumë vitesh bashkë. Por mesa duket gjërat...

Aktualitet 22:15 - 16 Gusht, 2017

Foto/16 ndarjet më shokuese të 2017-ës

2017-a është një vit që solli shumë të reja për sa i përket showbizit. Dhe kur flasim për të e kemi fjalën tek ndarjet që bënë...

Kryesore Show Biz 23:15 - 22 Korrik, 2017

Vendimi me 6 muaj burg i Krenar Çoçajt/ Krizë mes motrave Vjollca

Duket se ujërat janë trazuar mes motrave Vjollca dhe dy kunetërve nga Kosova pas dënimit me gjashtë muaj burg të Krenar Çoçajt. Getoar Selimi ka qenë...

Femra 09:30 - 4 Janar, 2017

Cfarë parfumesh preferojnë yjet e showbizit?

Ju sjellim më poshtë një listë parfumesh të preferuara të vipave të ndryshëm që ju i njihni, dhe mbase ju dini cdo etaj mbi jetë e...