Connect with Us

All posts tagged "show"

Politikë 14:11 - 5 Prill, 2020

“SHQUP-i të përgjysmojë pagën e vet”/ Bardhi i përgjigjet Ballës: Show-n ia kemi lënë atyre

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratik, Gazment Bardhi i është përgjigjur sekretarit të përgjithshëm të PS-së Taulant Balla, i cili një ditë më parë i kërkoi...

Politikë 21:18 - 25 Mars, 2020

Murrizi tallet keq me Këshillin e Sigurimit të Metës

Presidenti Ilir Meta mblodhi sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare i cili u zhvillua online për të diskutuar rreth situatës së krijuar nga koronavirusi. Lidhur me këtë...

Politikë 16:32 - 25 Mars, 2020

Foto-Vasili nxjerr zbuluar Ramën/ “Shko tek Infektivi e tako heronjtë”

Ish kreu i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas daljes së kryeministrit Rama në disa tregje të kryeqytetit mesditën e kësaj të mërkure teksa u kërkonte...

Politikë 10:40 - 29 Janar, 2020

Rindërtimi pas tërmetit/ Qeveria bën show në media, situata e parikuperueshme

Këshilltari për Ekonominë pranë Partisë Demokratike, Dorian Teliti, ishte skeptik mbi afatet e procesit të rindërtimit që ka deklaruar qeveria. I ftuar në emisionin Përballë të gazetarit...

Politikë 13:05 - 18 Janar, 2020

Lirimi i të arrestuarve për tërmetin/ Ish ministri: Show i radhës, pisllik sa më s’ka!

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas lirimit të të arrestuarve në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas tij...

Lajme 18:03 - 14 Dhjetor, 2019

“Batutat e Ramës e banalizojnë tragjedinë”/ Duma: Opozita po rindërton pa u dukur

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, në një diskutim mbi rindërtimin e Shqipërisë pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit dhe rolin e Opozitës në këtë...

Politikë 16:40 - 5 Dhjetor, 2019

Rama vlerëson Luljeta Bozon/ Nuk përmbahet Paloka: “E rrëmbeu për ta bërë pjesë të shfaqjes së tij”

Kryeministri Edi Rama, ka pritur sot në zyrën e tij, inxhinieren Luljeta Bozo. Rama i kërkoi ndihmë Bozdos për fazën e ekspertimit të godinave të cilat...

tabaku
Politikë 17:06 - 3 Dhjetor, 2019

“Qeveria të lërë shown propagandistik”/ Tabaku: Ja tre pikat ku duhet të bazohet puna pas tërmetit

Ish-deputetja Jorida Tabaku në emisionin “Top Talk” tha se qeveria duhet të fokusohet në tre pika për të vijuar punën për normalizimin e situatës pas tërmeteve....

Politikë 12:37 - 8 Nentor, 2019

“Lëreni djalin të shkojë në shtëpi dhe kthehuni merrni të tjerët, nëse ua mban”

Gazetari Mentor Kikia e quan shfaqje përtej çdo logjike atë që po ndodh pas lirimit të Alvinit nga kampi në Siri. Sipas Kikisë, i gjithë ky...

Opinione 13:29 - 22 Shtator, 2019

Lali Eri show me qendrat e emergjencës dhe administratorët e pallateve që nuk bëjnë detyrën

Bashkia njoftoi që i mirëpret të gjithë që të paraqiten personalisht tek ca pika që i quan qendra, për të marrë mbështetje për dëmet nga tërmeti....

qeveria e shqiperise
Aktualitet 18:28 - 28 Dhjetor, 2018

Show politik i Edi Ramës/ Shtron ministrat dhe ish-ministrat në një tryezë

Kryeministri Edi Rama ka bërë show në rrjetet sociale, duke postuar foto të një tryeze ku ndodhen së bashku ish-ministrat e shkarkuar ditën e sotme dhe...

Aktualitet 18:22 - 23 Dhjetor, 2018

Takimi i Ramës me Ina Nukën/ Ish-Presidenti: Show me traumat njerëzore

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po bën show me traumat njerzore. Nishani fokusin e...

Aktualitet 21:43 - 18 Tetor, 2018

“Ka thyer rekord botëror”/Bushati shpjegon skenarin e pistët të Ramës për Tahirin

Analisti Andi Bushati është shprehur se Edi Rama po bën show me paketën anti-shpifje. Në një intervistë gjatë emisionit “Të Paekspozuarit” në News 24 Bushati ka ...

Aktualitet 12:59 - 11 Shtator, 2018

Ish-ministri e thotë copë/ “Rama e bën më mirë shown”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale ka treguar problemin thelbësor të politikës shqiptare. Sipas tij braktisja e thelbit dhe rendja për...

Kryesore Show Biz 22:50 - 21 Gusht, 2018

Familjen e Meghan Markle mund ta shohim në një reality show

Familja e Meghan Markle thuhet se është në bisedime për të nisur një reality show, i llojit të klanit Kardashian-Jenner. Gjysmë motra e saj Samantha Grant,...

Aktualitet 20:44 - 1 Maj, 2018

Ish-deputeti i PS tallet keqazi me Ramën

Ish-deputeti i Partisë socialiste, Andis Harasani, me anë të një postimi në rrjetet sociale është tallur keqazi me kryetarin e PS, njëherë kryeministrin Edi Rama. Harasani...

Kryesore Show Biz 22:40 - 22 Prill, 2018

Gruaja me të cilën Tristian tradhëtoi Khloe do marrë pjesë në një reality show

Modelja e Instagramit, Lani Blair është gruaja me të cilën Tristian tradhëtoi Khloe Kardashian. Sipas Us Weekly Lani, do jetë pjesë e një show e quajtur...

Politikë 21:19 - 19 Mars, 2018

Arrestimi i Fran Frrokajt/ Kryemadhi: Show para zgjedhjeve

Kryetarja e Lëvizjes Socialsite për Integrim, Monika Kryemadhi, e ftuar në emisionin “Real Story”, ka komentuar arrestimin e bujshëm të kryetari të Bashkisë së Lezhës, Fran...

Aktualitet 22:07 - 22 Janar, 2018

Foto-denoncimi/ “Lal plehu” bën show, ndërsa…

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e radhës. Me anë të një postimi në rrjetet Sociale, Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari digjital nga Tirana,...

Aktualitet 19:39 - 26 Dhjetor, 2017

Ish-drejtuesi i lartë i Policisë: Fatmir Xhafaj bën show në Elbasan

Ismail Elezi, ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, i ftuar në Report Tv, ka komentuar zhvillimet e fundit në Elbasan dhe vizitën e ministrit të...

Showbizz 09:00 - 17 Dhjetor, 2016

Fernandoja i Ciljetës imazh reklame?

  Djaloshi i këngëtares Ciljeta Xhilaga po ecën me hapa të sigurt në botën e industrisë së medias. Në një foto të postuar në profilin e...

Showbizz 17:00 - 2 Korrik, 2016

Rita Ora udhëheq America’s Next Top Model!

Mediat britanike kanë deklaruar se Rita Ora do të jetë zëvendësuesja e supermodeles Tyra Banks e cila u përjashtua një vit më parë pas 12 vitesh...