Connect with Us

All posts tagged "shoqerim"

Kronika 13:03 - 25 Dhjetor, 2020

Foto ekskluzive/ Detajet e arrestimit të ish gjyqtarit, përplaset me policinë

Sot në mesditë rreth orës 12:15 ish gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga forcat e policisë  në zonën e Liqenit Artificial Tiranë në një parkim privat....

“Shenjat e prangave nuk kanë për të më ikur kurrë”/ Gazetari tregon gjendjen në e rënduar në komisarit: Dhuna ka emër!
Aktualitet 11:28 - 12 Dhjetor, 2020

“Shenjat e prangave nuk kanë për të më ikur kurrë”/ Gazetari tregon gjendjen e rënduar në komisarit: Dhuna ka emër!

Gazetari Qamil Xhani ka reaguar për herë të parë pas shoqërimit nga policia për protestën që u zhvillua nën moton “Drejtësi për Klodianin”. Xhani bën me...

Opinione 10:27 - 12 Dhjetor, 2020

Nikoll Lesi: Edi, lidhi qentë!

-Mbrëmë vonë, mu te hyrja e redaksisë së gazetës KOHA JONE, një mori forcash speciale morën me dhunë kryeredaktorin e gazetës, Qamil Xhani. Nuk isha në...

Shoqërimi i Kastriot Islamit/ Policia zbardh ngjarjen: Ish-deputeti kërcënoi policët
Politikë 21:43 - 15 Nentor, 2020

Shoqërimi i Kastriot Islamit/ Policia zbardh ngjarjen: Ish-deputeti kërcënoi punonjësit e patrullës

Ish-deputeti Kastriot Islami është shoqërur mbrëmjen e djeshme në komisariat, pasi u kap pa maskë duke ecur në zonën e liqenit artificial në Tiranë. Pas kësaj,...

Gjobiten 607 qytetarë për mosmbajtjen e maskës/ Shoqërohen në komisariat 11 “rebelë”
Aktualitet 15:43 - 1 Nentor, 2020

Gjobiten 607 qytetarë për mosmbajtjen e maskës/ Shoqërohen në komisariat 11 “rebelë”

Strukturat e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në terren në të gjithë vendin, për të...

Policia bën namin me gjoba për qytetarët që lëvizin pa maska/ 10 shoqërohen në komisariat
Kronika 17:10 - 30 Tetor, 2020

Qytetarët lëvizin pa maska/ Policia bën namin me gjoba, 10 shoqërohen në komisariat

Strukturat e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në terren në të gjithë vendin, për të...

Aktualitet 18:09 - 23 Tetor, 2020

Pesë orë në Komisariat/ Ndocaj: Më shoqëruan sikur të isha njeriu më i rrezikshëm në vend!

Pasi u lirua nga Komisariati, ish- deputeti Eduart Ndocaj ka hedhur akuza ndaj uniformave blu. Ish deputeti është shprehur se e kanë trajtuar si të ishte...

Aktualitet 16:58 - 23 Tetor, 2020

E shoqëruan në komisariat/ Policia e Lezhës liron ish-deputetin Ndocaj

Policia e Lezhës ka lënë të lirë ish-deputetin Eduart Ndocaj, i cili u shoqërua mëngjesin e sotëm. Ndalimi i tij ishte bërë në momentin që Ndocaj...

Aktualitet 16:06 - 21 Tetor, 2020

U kapën në rrugë pa maska/ Gjobiten 769 qytetarë, 22 persona shoqërohen në komisariat

Punonjësit e Policisë, krahas përmbushjes së detyrave funksionale për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, kanë vijuar kontrollet në terren, për të monitoruar zbatimin e masës...

Kronika 21:17 - 11 Tetor, 2020

Atentati ndaj shefit të policisë bashkiake/ Gjendet motori i autorëve, shoqërohen 3 persona në komisariat

Policia e Shkodrës ka gjetur motoçikletën me të cilën udhëtonte autori i atentatit ndaj Drejtorit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj. Sipas Report...

Dhunuan barbarisht 19 vjeçarin/ Shoqërohen në polici pesë adoleshentë
Kronika 17:08 - 9 Tetor, 2020

Dhunuan barbarisht 19 vjeçarin/ Shoqërohen në polici pesë adoleshentë

Policia e Fierit identifikoi dhe shoqëroi në Komisariatin e Policisë Fier 5 adoleshentët që shfaqeshin në një video të publikuar në rrjetet sociale duke dhunuar një...

Kokainë dhe armë të ftohta me vete/ Arrestohen tetë “të fortët” e kryeqytetit
Kronika 22:26 - 11 Shtator, 2020

Sherri i bujshëm në ish- Bllok/ Policia e Korçës shoqëron Vis Bajraktarin dhe të vëllain

Policia e Korçës ka shoqëruar mesditën e sotme Vis Bajraktarin dhe vëllain e tij Shpresim Bajraktari. Vis Bajraktari ishte shpallur në kërkim nga polica pas sherrit...

Deputeti “shpërthen” ndaj Lleshajt/ Kukull në Policinë e Shtetit! E merr rrogën kot
Politikë 22:10 - 22 Maj, 2020

Kryemadhi në Komisariat/ Habit Lleshaj: Nuk e di pse u shoqërua, s’e kuptoj as heshtjen e saj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur lidhur me protestën në mbrojtje të Tetarit Kombëtar dhe shoqërimeve në komisariat që u bënë atë ditë. Ai tha...

Politikë 19:13 - 20 Maj, 2020

“Më ngatërruan me Niçen e Shijakut”/ Alfred Lela: Nuk do ta fal Ramën dhe Veliajn

Gazetari Alfred Lela ka folur nga protesta për shoqërimin e tij mëngjesin e 17 majit, kur u shemb Teatri Kombëtar. Lela tregoi se i kishin thënë...

Kronika 20:49 - 19 Maj, 2020

U shoqërua me dhunë/ Flet studenti: Dikush duhet të na ndihmojë

Në Tiranë, Blendi Shahu është njëri nga të rinjtë e shumtë, që policia arrestoi të dielën gjatë protestave spontane të qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar....

Politikë 16:27 - 19 Maj, 2020

Shoqërimi i Alfred Lelës/ Rama: Policia e spostoi fizikisht, është provokuar

Kryeministri Edi Rama pretendon se sjellja e efektivëve të policisë mëngjesin e shembjes së Teatrit Kombëtar ka qenë europiane. Sipas tij, policia bëri atë që i...

Kronika 09:54 - 17 Maj, 2020

Pas Silva Cakës, policia nuk kursen prangat as për Braimllarin me Kërpaçin

Vijojnë tensionet tek Teatri teksa kësaj radhe nuk i ka shpëtuar shoqërimit nga policia as sekretari i përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari dhe ish- deputetja e...

Rikthimi i karantinës/ Pipero: Masat e reja i paraprijnë një mbyllje totale
Shëndeti 23:12 - 9 Prill, 2020

A mund të shoqërohemi me persona të shëruar nga COVID-19?/ Pipero i jep fund aludimeve

Mjeku Pëllumb Pipero i është përgjigjur mbrëmjen e sotme pyetjes nëse mund të shoqërohemi me personat e shëruar. Në një lidhje me emisionin “Opinion”, mjeku tregoi...

Kronika 15:08 - 24 Mars, 2020

Aktiviteti tek Teatri/ Shoqërohet në polici regjisori Robert Budina dhe një arkitekt

Shoqërohet në polici nga Forcat Shqiponja regjisori i njohur, Robert Budina dhe arkitekti Kreshnik Merxhani. Arsyeja e shoqërimit ne polici është shkuarja në oborrin para Teatrit...

Sociale 23:18 - 2 Dhjetor, 2019

“Qese me ndihma në Ministrinë Brendshme”/ Kalaja: Policia më tërhoqi zvarrë për të më futur në makinë

Aktivistja për Mbrojtjen e Teatrit Komëbtar Adriana Kalaja ka treguar se çfarë ndodhi, pak më herët, para sheshit të Teatrit, mes artistëve dhe forcave të Policisë....

Kryesore Show Biz 13:50 - 24 Prill, 2019

“Kurrë nuk më shoqëroi në kimioterapi”/Moderatorja e famshme bën publike ndarjen nga bashkëshorti

Gazetarja dhe moderatorja e famshme e programit italian ” Le lene”,  Nadia Toffa e ka bërë publike ndarjen me ndjekësit e saj ndërkohë që nuk ka...

Kryesore Show Biz 12:25 - 23 Shkurt, 2019

Zbulohet kush e shoqëronte Elvana Gjatën në koncertin e Prishtinës

Rikthimi i Elvana Gjatës në skenë pas shkëputjes disa mujore ishte vërtet i bujshëm. Këngëtarja shqiptare e cila ishte tërhequr pas vrasjes në ish-Bllok ku mbeti...

Aktualitet 13:13 - 22 Shtator, 2018

Grabitën shtëpinë e 50 vjeçarit/ Shoqërohen 8 persona

Policia e Bulqizës ka shoqëruar 8 persona në polici dhe ka shpallur në kërkim një nga autorët e dyshuar të ngjarjes së ndodhur gjatë natës, ku...