Connect with Us

All posts tagged "shokon"

artan hoxha rrefen detajet e organizimit te policise diten e neserme
Aktualitet 22:33 - 3 Qershor, 2019

Dhuna në protestë/ “Shokon” Artan Hoxha: Po kërkojnë viktima

Gazetari Artan Hoxha, ka folur rreth tubimit të djeshëm të opozitës dhe incidenteve të ndodhura në të. Hoxha foli rreth akuzave që Policia ka përdorur armë...

Aktualitet 18:56 - 30 Maj, 2019

“Shokon” deputeti/ Vë në dyshim prirjet seksuale të Gazment Bardhit

Deputeti i listës shumëemërore të Lulzim Bashës, njëkohësisht kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i ftuar në studion e emisionit “45 Minuta,” në Report TV,  ka...

Aktualitet 17:32 - 7 Maj, 2019

“Shokon” Rudina Hajdari/ “Një mandat deputeti kushton 1 milion euro”

Deputetja Rudina Hajdari, e cila mban postin e kryetares së Komisionit të Posaçëm për Reformën zgjedhore, gjatë fjalës së saj në mbledhjen e parë të këtij...

Aktualitet 22:30 - 18 Prill, 2019

Shokon Artan Hoxha/ Holanda ka ndihmuar mafian shqiptare

Vendimi i Parlamentit holandez për rikthimin e vizave ndaj shqiptarëve ka hapur debatin e mafias shqiptare në vendet europiane. Gazetari Artan Hoxha nga studio e emisionit...

Admir Murataj
Aktualitet 17:27 - 14 Prill, 2019

Shokon Altin Goxhaj/ Admir Murataj nuk ishte kapobanda

Grabitja në aeroportin “Nënë Tereza” të Rinasit, ku ngeli i vrarë njëri prej grabitasve, Admir Murataj, u komentua nga avokat Altin Goxhaj, i cili ishte prezent...

Gajat : Basha flet me fakte
Aktualitet 14:58 - 12 Prill, 2019

Shokon Çlirim Gjata/ Bën paralajmërimin e frikshëm

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata, ka ironizuar rolin e Policisë së shtetit në grabitjen e aeroportit të Rinasit. Sipas Gjatës, dhjetra policë ruajnë...

Aktualitet 22:36 - 10 Prill, 2019

Shokon Klodiana Lala/ Zbardh vlerën e vilës së Admir Murataj

Klodiana Lala, ka zbardhur detaje nga jeta e grabitësit Admir Murataj i cili ngeli i vrarë ditën e djeshme gjatë shkëmbimit të zjarrit me Policinë. Sipas...

Kryesore Show Biz 13:10 - 10 Prill, 2019

Të “masakruara” nga operacionet plastike/Nënë e bijë shokojnë mediat me deklaratat e tyre

Nënë e bijë Georgina Clarke dhe Kayla Morris së fundmi ishin të ftuara në emisionin shumë të ndjekur të Jeremy Kylie. Ato janë kthyer në qendër...

Aktualitet 20:34 - 1 Prill, 2019

Shokon Artan Hoxha/ Shkodranët e dinë kush fshihet pas ngjarjeve

Gazetari Artan Hoxha, gjatë komentimit të ngjarjeve kriminale në Shkodër, u shpreh se komuniteti e di kush fshihet pas këtyre ngjarjeve. Sipas Hoxhës, dihet kush i...

qeveria shqiptare me ministrat e rinj dhe te shkarkuar
Aktualitet 19:43 - 28 Mars, 2019

“Shokon” ish-ministri i Ramës/ Jam rus

Ish ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale shkruan se nëse të kërkosh demokraci të bëjnë rus atëherë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 13 Mars, 2019

Aktori juaj i preferuar i shokon të gjithë me ndryshimin drastik

Rrallë persona mund të mos e njohin aktorin e famshëm turk Sarpi, emri i vërtetë i të cilit është Cagatay Ulusoy. Ai ka aktruar në shumë...

Aktualitet 17:52 - 23 Tetor, 2018

Shokon Bushati/ Zbulon pse Basha nuk do i fitojë kurrë zgjedhjet

Analisti Andi Bushati ka thënë se opozita nuk ka për t’i fituar kurrë zgjedhjet sepse kryeministri Edi Rama ka kapur çdo pushtet. Gjatë një interviste në...

Aktualitet 10:24 - 23 Qershor, 2018

Qytetari ia “plas” në sy/ Shokon Rama me përgjigjen (video)

Turi i llogaridhënies që kryeministri Rama dhe qeveria e tij kanë ndërmarrë prej javësh, duhet se nuk kanë dhënë rezultatin e shumëpritur. Një i ri që...

Aktualitet 13:49 - 21 Nentor, 2017

Habit këngëtarja shqiptare : “Për 1 milion euro do te shkoja edhe me …”

Këngëtarja Marsela Çibukaj ka treguar se di të jetë ndryshe nga artistët e tjerë shqiptarë. pa komplekse dhe mendimin e parë që i vjen ndër mend...

Showbizz 11:50 - 21 Nentor, 2015

Shokon Rita Ora: Dua të bej seks me Madonën

Rita Ora e ka shprehur hapur. Dua të bej seks me mbretëreshën e Popit Madonën. Deklaratën shokuese ajo e ka bërë mbrëmë në emisionin e “Chaty...

Showbizz 17:19 - 23 Shtator, 2015

Shokon Victoria Beckham, “E dehur urinon në pantallona”

Victoria Beckham  kohët e fundit është njëra ndër femrat më të komentuara nga mediat rozë, dhe  përsëri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ajo është fotografuar...

Showbizz 17:11 - 22 Shtator, 2015

Adriana Lima “shokon” pa grim (Foto)

Modelja Adriana Lima, njihet si njëra ndër modelet më seksi dhe më të bukura në botë. Mirëpo me disa foto të fundit të publikuara nga palestra,...

Showbizz 14:49 - 14 Shtator, 2015

Kim Kardashian shokon me pamjen e re (Foto)

Kim Kardashian ka habitur të gjithë me pamjen e saj të re. Ajo është shfaqur me një pamje interesante me një fund të zi të shkurtër...

Showbizz 16:00 - 21 Maj, 2015

Shokon Kim

  Kanye West i ka shokuar të gjithë me qëndrimin e tij në tapetin e kuq në festivalin e Kanës. Kim Kardashian u shfaq e gjitha...

Showbizz 15:00 - 15 Maj, 2015

Shokon Pink

  Pink dukej mjaft bukur me një fustan të gjatë rozë.  Këngëtarja 35 vjece e mirënjohur për zërin e  saj të vecantë dhe fantastik dukej mjaft...

Showbizz 11:00 - 21 Prill, 2015

Shokon Jenner

Kendall Jenner duket se është mëse krenare për linjat e saj shpërthyese. Bukuroshja 19 vjecare ka ndarë me miqtë e saj një foto ku shihet mjaft...

Showbizz 19:00 - 19 Prill, 2015

Shokon Sam Smith

Sam Smith na ka surprizuar të gjithëve me rënien e tij drastike në peshë. Bukuroshi 22 vjecaar fitues i shumë cmimeve Gramy u shpreh i lumtur...

Showbizz 17:00 - 3 Prill, 2015

Shokon Rihanna

Linjat e saj bombastike janë për tu admiruar dhe ajo ska frikë të dalë më një xhaketë të thjeshtë blu. 27 vjecarja Rihanna ka treguar trupin...