Connect with Us

All posts tagged "shoferi"

I dehur në timon, me shpejtësi skëterrë/ Shoferi përplaset me shtyllën elektrike
Kronika 19:44 - 6 Prill, 2021

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga/ Ndërrojnë jetë shoferi dhe pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnjë-Krutje. Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga rreth...

Makina humb kontrollin në Rrugën e Kombit/ Tre të lënduar
Kronika 08:11 - 27 Janar, 2021

Makina përplaset me kamionin/ Humb jetën drejtuesi i “Benz-it” në Fier

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur “Portëz” në Fier. Mësohet se një makinë është përplasur me një kamion e...

Përplasen dy automjete në Korçë/ Tre të lënduar
Kronika 18:54 - 21 Janar, 2021

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina përplas efektivin e policisë dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur rëndë një person. I plagosuri i identifikuar me inicialet M. S, polic...

Pacientja me Covid ndërroi jetë pas aksidentit/Arrestohet shoferi i ambulancës
Kronika 11:20 - 19 Janar, 2021

Aksidentoi të miturën dhe u largua nga vendi i ngjarjes/ Arrestohet shoferi

Një fëmijë është aksidentuar sot nga një makinë në Kukës, ndërsa pas ngjarjes shoferi është larguar. Ngjarja ndodhi sot në aksin rrugor Kukës-Nangë. Nga Policia bënë...

Foto/ Makina shpërthen në flakë në hyrje të Tiranës
Kronika 18:31 - 16 Janar, 2021

Foto/ Makina shpërthen në flakë në hyrje të Tiranës

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në hyrje të Tiranës. Siç shikohet edhe nga pamjet, makina është shkrumbuar plotësisht. Ende nuk  dihen arsyet...

Foto- Arratia zgjati vetëm disa orë/ Ky është i riu që terrorizoi Korçën për Krishtlindje
Kronika 09:54 - 22 Dhjetor, 2020

Aksidentoi 62 vjeçarin në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, arrestohet shoferi

Një 35 vjeçar me inicialet L.B banues në Lezhë është arrestuar  nga policia, pasi ka aksidentuar një 62 vjeçar. Shtetasi L.B ka qenë duke lëvizur me...

Makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë/ “Zhduket” shoferi
Kronika 19:04 - 7 Dhjetor, 2020

Makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë/ “Zhduket” shoferi

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në afërsi të një lavazhi në unazën e qytetit të Korçës. Sipas informacioneve nga policia, mjeti ka...

Merr flakë gjatë ecjes makina në Tiranë/ Shpëton mrekullisht shoferi
Kronika 18:53 - 15 Nentor, 2020

Merr flakë gjatë ecjes makina në Tiranë/ Shpëton mrekullisht shoferi

Një makinë ka marrë flakë rreth një orë më parë në rrugën “Jordan Misja”. Blutë bëjnë me dije se shkak mund të ketë qenë një shkëndijë...

E rëndë në Divjakë/ 54-vjeçari përplas me makinë vajzën e mitur
Kronika 09:25 - 18 Shtator, 2020

Përplasi për vdekje 24-vjeçarin dhe u largua/ Prangoset shoferi

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e autorit të aksidentit me pasojë vdekjen mbrëmjen e djeshme në Qenas. Mësohet se në pranga ka rënë...

Po lëvizte me shpejtësi të lartë/ Makina në Pogradec përplaset me shtyllën dhe murin e shtëpisë
Kronika 22:59 - 13 Shtator, 2020

Zbardhet dëshmia e të mbijetuarave të aksidentit/ Shoferi që na përplasi bënte manovra

Janë zbardhur të tjera detaje nga aksidenti tragjik që i mori jetën dy vajzave mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit. Dy të mbijetuarat,...

Shkaktoi vdekjen e 2 vajzave në Elbasan/ Arrestohet shoferi, ishte nën efektin e alkoolit
Kronika 21:33 - 13 Shtator, 2020

Shkaktoi vdekjen e 2 vajzave në Elbasan/ Arrestohet shoferi, ishte nën efektin e alkoolit

Drejtuesi i automjetit tip ‘Benz’ me targa AA209AD,  që shkaktoi aksidentin tragjik mbrëmjen e kësaj të Diele me dy viktima dhe dy të plagosur rëndë, është...

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën i moshuari në Durrës
Kronika 08:24 - 30 Gusht, 2020

Aksident në Pogradec/ Ndërron jetë shoferi, plagoset rëndë pasagjeri

Një 43-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e së shtunës, ndërsa një tjetër person ndodhet në gjendje të rëndë si pasojë e një aksidenti. 43-vjeçari A. K...

Operacioni “Lapidari”/ Trasportonin kanabis, arrestohen dy persona në Korçë
Denoncim 15:15 - 22 Gusht, 2020

Skandali-Kryebashkiakja transporton drogë me makinën e saj/ Prangoset në flagrancë shoferi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili hedh akuza të forta në drejtim të kryebashkiakes së Roskovecit, Majlinda Bufi. Sipas denoncuesit, Bufi është...

E rëndë në Kukës/ Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, mister fati i shoferit
Kronika 19:18 - 29 Qershor, 2020

E rëndë në Kukës/ Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, mister fati i shoferit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Kukës ku një automjet tip kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në liqen. Policia...

Kronika 20:17 - 27 Qershor, 2020

Shkrumbohet në ecje një makinë në rrugën e Dajtit/ Shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet është djegur plotësisht pak momente më parë në rrugën e Dajtit. Mësohet se makina është përfshirë nga flakët gjatë momentit që ka qenë në...

Aksident i rëndë në Lezhë/ Shoferi niset me urgjencë drejt Traumës
Kronika 17:03 - 27 Qershor, 2020

Aksident i rëndë në Lezhë/ Shoferi niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në Lezhë  në vendin e quajtur “Pusi i Shytës”. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga...

Vrau shokun pasi u dehen/ Gjykata jep vendimin për dhëndrrin e Qazim Sejdinit
Kronika 14:02 - 16 Qershor, 2020

U kap me 500 mijë euro në portin e Durrësit/ Lihet në burg shoferi

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arest me burg”, për Andon Thanasin, shoferi i “thasëve” me euro të zbuluara në një kamion në Portin e Durrësit....

Aksident i rëndë në Lushnje/ Makina përplas dy këmbësorë
Kronika 22:29 - 15 Qershor, 2020

Aksident tek mbikalimi i Saukut/ Në gjendje të rëndë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Elbasan tek nënkalimi i Saukut. Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin duke u përplasur...

Kronika 21:51 - 13 Qershor, 2020

Policia jep detaje nga superoperacioni në Durrës/ Zbulon shifrën e parave të sekuestruara

Policia ka reaguar për paratë e sekuestruara në portin e Durrësit në një kamion. Blutë njoftojnë se falë bashkëpunimit të shkëlqyer të strukturave doganore dhe u...

Kronika 19:48 - 13 Qershor, 2020

Sekuestrimi i miliona eurove në Durrës/ Zbardhet dëshmia e shoferit të arrestuar

Është zbardhur dëshmia e shoferit të kamionit ku u sekuestruan miliona euro të padeklaruara sot në portin e Durësit. Sipas asaj që shkruan ABC neës, shoferi i...

Kronika 16:33 - 11 Maj, 2020

E ndaluan për kontroll/ Shoferi dhunon dy policët në Elbasan

Shoferi i një automjeti është arrestuar sot në Elbasan pasi nuk i është bindur urdhërit të policisë, duke i fyer dhe goditur me grushte ata. Ngjarja...

Rrëzohet nga biçikleta dhe dëmton rëndë kokën/ Niset me helikopter drejt Tiranës i mitur nga Bulqiza
Kronika 15:46 - 7 Maj, 2020

Shoferit të kamionit i plas “airbag-u” / Niset me helikopter drejt Tiranës

Një incident i rëndë ka ndodhur në Mat ku një shofer kamioni është plagosur rëndë. Policia raporton se, në vendin e quajtur ‘Baza e Asfaltit’, Mat,...

Kronika 17:46 - 2 Prill, 2020

Kapet me cigare kontrabandë dhe dokumente të falsifikuara/ Pranga shoferit të kamionit në Portin e Durrësit

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasditen e sotme në Portin e Durrësit. Ai akuzohet për kontrabantë me mallra që paguhet akcizë dhe të...