Connect with Us

All posts tagged "shoferi i dehur"

Aktualitet 18:42 - 21 Korrik, 2019

Fatorinoja bie nga autobusi/ Arrestohet shoferi i dehur

Një fatorino është plagosur në Durrës, pasi ka rënë nga urbani, i cili lëvizte me derën hapur. Sipas policisë së Durrësit, në lidhje me ngjarjen në...

Kronika 14:03 - 9 Mars, 2018

VIDEO/ Kontrolle të urbanëve, në Tiranë kapet shoferi i dehur

Policia Rrugore e Tiranës ka kryer kontrolle tek disa shoferë të urbanëve në Tiranë, ndërsa ka konstatuar se drejtuesi i autobusit i linjës Kombinat-Kinostudio ka rezultuar...

Aktualitet 11:54 - 1 Janar, 2018

I shpëtoi testit të alkoolit, kapet ne Rinas shoferi i dehur/ Ja cfarë u zbulua për të

Gjatë një aksioni të policisë rrugore në natën e ndërrimit të viteve, një shofer i shpëtoi kontrollit të testit të alkoolit, por uniformat blu i janë...

Aktualitet 14:05 - 6 Maj, 2017

Video-Shoferi i dehur “sherr” me policin/Afrohu këtu të të jap një …!

Policia Rrugore vijon kontrollet për rritjen e sigurisë. Gjatë një aksioni në Tiranë është ndalur një qytetar i dehur në timon. Ky i fundit ka tentuar...

Aktualitet 15:27 - 2 Tetor, 2016

Durrës/ Ndalohet shoferi i dehur

Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin: H. V. 28 vjeç, banues në Fermë-Xhafzotaj Durrës. Në lagjen...

Aktualitet 12:12 - 19 Gusht, 2016

Korçë/Arrest për shoferin e dehur

Specialistët e Seksionit për Qarkullimin Rrugor, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit Genci Koçibelli, 49 vjeç, banues në Korçë pasi, dje ky shtetas u...