Connect with Us

All posts tagged "shofer"

“Shoferi që kërkon të bëhet deputet!”/ Plas mes mjekëve, i nxjerrin të palarat njëri-tjetrit
Shëndeti 17:38 - 19 Nentor, 2020

“Shoferi që kërkon të bëhet deputet!”/ Plas mes mjekëve, i nxjerrin të palarat njëri-tjetrit

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj dhe eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho  janë përfshirë në një debat me sulme personale ndaj njëri-tjetërit në rrjetet sociale....

Shifra alarmante nga Covid-19/ Rritet sërish numri i të infektuarve, regjistrohen 11 viktima
Sociale 10:40 - 19 Nentor, 2020

Prej disa ditësh në intubim/ COVID-19 i merr jetën shoferit të Urgjencës së Spitalit të Kavajës

Koronavirusi i ka marrë jetën shoferit të Urgjencës së Spitalit të Kavajës. Rifon Sinella, 62 vjeç nga Kavaja nuk e ka fituar dot betejën me virusin...

Aksion në Durrës/ Policia arreston 2 persona, procedohet edhe një adoleshent
Kronika 09:01 - 15 Nentor, 2020

Në gjendje të dehur në timon/ Pranga tre shoferëve “rebel”

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë 3 drejtues mjetesh, pasi janë kapur teksa drejtonin automjetet në gjendje të dehur. Janë arrestuar  E. M., 53 vjeç,...

Kontrolle me radar në Sauk/ Për pesë orë “fluturojnë” 11 patenta, arrestohen dy shoferë të dehur
Kronika 08:59 - 7 Nentor, 2020

Kontrolle me radar në Sauk/ Për pesë orë “fluturojnë” 11 patenta, arrestohen dy shoferë të dehur

Policia e Shtetit gjatë natës ka kryer kontrolle me Radar në aksin Sauk-Teg. Gjatë kontrolleve të mbrëmjes së kaluar, policia ka kapur drejtues makinash me shpejtësi...

E rëndë/ Makina bie nga 100 metër lartësi tek kanionet e Skraparit
Kronika 15:28 - 18 Tetor, 2020

E rëndë/ Makina bie nga 100 metër lartësi tek kanionet e Skraparit

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot përgjatë segmentit rrugor Çorovodë-Prishë. Në vendin e quajtur Ura e Blëzenckës, shtetasi Alban Faik Hasanllari, duke drejtuar mjetin tip...

Kronika 16:34 - 19 Shtator, 2020

Vrasja në Durrës/ Zbardhen detajet e para, viktima u konfliktua me shoferin e furgonit

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit, ku një burrë është qëlluar me thikë në zemër. Bëhet fjalë për Idajet Dullën...

Aksident në Fushë Krujë/ 1 i vdekur dhe 2 të plagosur
Kronika 09:23 - 17 Shtator, 2020

Makina përmbyset në mes të rrugës/ Humb jetën shoferi 35 vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Milot-Morinë mëngjesin e sotëm. Mësohet se një mjet tip “Volswagen” ka dalë nga rruga e për pasojë ka...

Aksident në Lezhë/ Makina përplas 10-vjeçarin që po zbriste nga furgoni
Kronika 11:16 - 13 Shtator, 2020

Aksident i rëndë në aksin Morinë-Milot/ Humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Morinë-Milot. Mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person. Një makinë me...

17 vjeçari në Berat humb jetën tragjikisht
Kronika 18:17 - 10 Gusht, 2020

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën i moshuari, plagoset rëndë shoferi

Një automjet ka përplasur një këmbësor pasditen e sotme në rrugën nacionale Klos – Burrel. Mësohet se automjeti po vinte nga Dibra në drejtim të Tiranës...

I kërkon shoferit serb të vendosë këngë shqip/ Modelja shqiptare përballet me të papriturën
Showbizz 12:48 - 10 Gusht, 2020

I kërkon shoferit serb të vendosë këngë shqip/ Modelja shqiptare përballet me të papriturën

Modelja shqiptare Lorena Haliti po përballet me një ngjarje tejet të pazakontë me kompaninë “Uber”. Gjatë një shëtitjeje nëpër rrugët e Amerikës, ajo i ka kërkuar...

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në tortuar e përplas 4 persona
Kronika 08:45 - 7 Gusht, 2020

Tapë në timon/ Shoferi në Tiranë ngjitet në trotuar e përplas 4 persona

Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi, duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur ka humbur kontrollin e mjetit, dhe është ngjitur në trotuar duke...

Të dehur dhe me shpejtësi 200 km/h/ Arrestohen drejtuesit e mjeteve
Kronika 08:43 - 2 Gusht, 2020

Të dehur dhe me shpejtësi 200 km/h/ Arrestohen drejtuesit e mjeteve

Edhe këtë fundjavë, policia ka vijuar kontrollet e rrepta në rrugët e Tiranës, kryesisht në Unazën e madhe të Tiranës që cilësohet si një nga më...

Shoferi i saj ndërroi jetë nga Covid/ Spiropali e tronditur: Lotët më rridhnin pa kontroll
Sociale 13:43 - 27 Korrik, 2020

Shoferi i saj ndërroi jetë nga Covid/ Spiropali e tronditur: Lotët më rridhnin pa kontroll

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas ndarjes nga jeta të shoferit të saj i cili ishte infektuar me Covid. Spiropali...

Kronika 13:28 - 13 Korrik, 2020

“Ishte shofer i deputetit dhe shok i babit”/ Vajza në Tiranë rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe

Një 24-vjeçare ka dërguar në pranga një 61-vjeçar, i cili sipas kallëzimit në policinë e kryeqytetit e përndjek që fëmijë dhe prej 11 vitesh ai i...

17 vjeçari në Berat humb jetën tragjikisht
Kronika 14:44 - 22 Qershor, 2020

Makina përplas fëmijën 8 vjeç në Tiranë/ Shoferi largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një mjet ende i paidentifikuar ka përplasur dhe është larguar nga vendngjarja fëmijën e mitur,...

Kronika 09:21 - 13 Prill, 2020

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot/ Humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Lezhë-Milot, në afërsi të një pike karburanti. Mësohet se...

Kronika 15:49 - 5 Prill, 2020

Kamioni i mallrave përmbyset në mes të rrugës/ Shoferi në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, pasi një kamion është përmbysur në mes të rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi i mjetit është...

Shëndeti 12:04 - 29 Mars, 2020

Mirdita i shtohet vatrës së koronavirusit/ Infektohet shoferi i ambualancës së spitalit

Mirdita i është shtuar vatrës së koronavirusit në vendin tonë. Mësohet se i infektuari i parë në Mirditë është punonjës i spitalit të qytetit. Ai është...

Ndryshimi i vendbanimeve të qytetarëve/ Berisha zbulon “skemën” e Ramës për manipulimin e zgjedhjeve
Politikë 16:40 - 5 Shkurt, 2020

“Byronë Kombëtare të Hetimit e kapi droga”/ Berisha: Kreu i BKH, çuni i shoferit të Xhafajt

Ish kryeministri Sali Berisha duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital, thotë se një prej kandidatëve për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit është djali i...

Politikë 14:49 - 21 Janar, 2020

Aksidenti me 5 të plagosur në Pogradec/ Shoferi dërgohet në Tiranë në gjendje të rëndë

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë i ndodhur dje në hyrje të Pogradecit ku mbetën të plagosur 5 persona. Shoferi i njërës prej...

Kronika 09:04 - 19 Dhjetor, 2019

Përplas këmbësorin për vdekje/ Në pranga 31-vjeçari i dehur

Një aksident tragjik i mori jetën një personi në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Cërrik. Drejtuesi i automjetit që shkaktoi aksidentin është vënë...

Sociale 16:10 - 3 Dhjetor, 2019

Bora e parë zbardh vendin/ ARRSH apel shoferëve: Tregoni kujdes!

Sot ka rënë bora e parë për këtë vit ne vendin tonë. Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftin se bora e parë ka rënë në Qafë Mali-Fierzë ku...

Kronika 12:09 - 6 Nentor, 2019

Pesë ditë pas atentatit në Shkozet/ Shoferi i prokurorit mbetet i paralizuar

Pesë ditë pas atentatit, gjendja shëndetësore e shoferit të prokurorit Arjan Ndoji, vijon të jetë e rëndë. Mësohet se Andi Maloku është në gjendje të rëndë...