Connect with Us

All posts tagged "shkuar"

Aktualitet 20:15 - 19 Maj, 2019

Dokumenti/ Drejtori i Veliajt me të shkuar kriminale

Skandalet nuk kanë të sosur për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Gjatë mandatit të tij, ai është shoqëruar nga një sërë akuzash dhe skandalesh të zbardhura...

Kuriozitete 14:53 - 17 Prill, 2019

Fotografitë e së shkuarës që na lanë pa frymë

Varri i një gruaje katolike dhe një burri protestant- Hollandë, 1888 Nagasaki, 1945- 20 minuta pas shpërthimit Banorët e Berlinit perëndimor u tregojnë fëmijët gjyshërve që...

Kryesore Show Biz 16:10 - 19 Mars, 2019

Performancat e së shkuarës/I mbani mend këto këngë ?

Nisur nga një performancë e Adrian Gaxhës në 2003- shin, publikuar nga llogaria @këngëttona në Instagram, vendosëm të gërmonin më tutje dhe këtë mbremje t’ju sillnim...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Shkurt, 2019

Elvana Gjata i kujton Alberijes të shkuarën me partnerin problematik: “Kemi lindur për të vuajtur!”

Elvana Gjata i është rikthyer fuqishëm pasionit të saj, muzikës, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në ish-Bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe të...

r kelly martese
Kryesore Show Biz 10:25 - 16 Janar, 2019

E shkuara e errët e R Kelly-t, martesa me ish-gruan e tij kur ajo ishte vetëm 15 vjeç

R Kelly ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, jo për muzikën që bën por për shkak të dokumentarit “Ti mbijetosh R Kelly-t”, ku...