Connect with Us

All posts tagged "shkrumbohet"

Kronika 21:00 - 16 Janar, 2020

Shkrumbohet nga flakët makina në tunelin e Elbasanit/ Shpëton mrekullisht shoferi

Një makinë ka marrë flakë teksa ka qenë duke lëvizur në tunelin Elbasan-Tiranë. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Mësohet se drejtuesi...

Kronika 15:50 - 22 Dhjetor, 2019

Shpërthen në flakë makina/ Shkrumbohet totalisht

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen “Kodra e Shtufit” në qytetin e Gjirokastrës. Mësohet se si pasojë e zjarrit mjeti është shkrumbuar totalisht. Ndërkohë...

Kronika 21:20 - 10 Gusht, 2019

Horror në Delvinë/ Shkrumbohet makina bashkë me personat brenda

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në në fshatin Vllahat të Delvinës. Mësohet se një automjet ka shpërthyer në flakë duke u...

Aktualitet 21:56 - 13 Prill, 2019

Foto/ Shkrumbohet automjeti në protestën e opozitës

Gjatë protestës së opozitës përveç konfrontimit dhe hedhjes se mjeteve piroteknike si dhe bombave Molotov në drejtim të Policisë, i është vënë flaka një automjeti. Mësohet...

zjarr ne ministrin e brendeshme
Aktualitet 17:07 - 2 Mars, 2019

Zjarr në Gramsh/ Shkrumbohet shtëpia

Një zjarr ka rënë në një banesë ditën e sotme në qytetin e Gramshit. Shkak i zjarrit mësohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike. Flakët kanë...