Connect with Us

All posts tagged "shkruan"

Afera 400 milionë euro e inceneratorëve/ Hajdari ngre tonet: Pasuron vetëm dy njerëz
Aktualitet 09:41 - 15 Shtator, 2020

“Rama do të mbajë tepsinë, Mona s’do t’i shqitet Lulit…”/ “Shpërthen” Hajdari: Unë nuk heq dorë

Deputetja demokrate, Rudina Hajdari nuk doli e kënaqur nga mbledhja e djeshme e Këshillit Politik, duke thënë se do të këmbëngulë për hapjen e listave në...

Showbizz 19:50 - 12 Tetor, 2015

Sa persona e shkruan këngën e re të Tunës?

Një këngë shumë interesante e ritmikë  erdhi nga Tuna e kur bëhet fjalë për të, shikimet e klipit janë të shpejta. Por a e dini sa...

Showbizz 15:48 - 10 Shtator, 2015

Ja çfarë shkruan Ami për Ermalin në 5 vjetorin e martesës (Foto)

Janë një ndër çiftet më të ëmbla të skenës tonë. Bëhet fjalë për Ermal Mamaqin dhe Amarda Toska dashuria e të cilëve sa vjen e rritet....

Showbizz 17:00 - 3 Mars, 2015

Drew Barrymore shkruan

Aktorja Drew Barrymore ka arritur marrëveshje me shtëpinë botuese, “Dutton”, për përmbledhjen e teksteve për jetën e saj si adoleshente dhe përballjen me vdekjen e babait...

Kuriozitete 21:15 - 29 Janar, 2015

Shkruan roman me gishta të këmbës

Hu Huiyuan vuan nga paraliza cerebrale, e cila e bën të ballafaqohet me shumë probleme rreth arsimimit. Edhe pse mund të lëvizë vetëm këmbën e majtë,...