Connect with Us

All posts tagged "shkrimi"

Aktualitet 11:44 - 30 Maj, 2019

“Krimi kërcënon gazetarët”/ Der Standard: Rama dhe Basha po “fundosin” Shqipërinë

Gazeta austriake “Der Standard”, ka bërë një shkrim në lidhje me situatën politike në Shqipëri. Autori i shkrimit, Adelheid Woelfl, nuk i ka kursyer kritikat qoftë...

Aktualitet 11:53 - 15 Maj, 2019

“Vend kaotik, në duar gangsterësh”/ Manjani reagon pas shkrimit të gazetës gjermane

Një ditë më parë, në media u publikua një shkrim i gazetës gjermane “Bild”,  kushtuar Shqipërisë, duke e konsideruar vendin tonë si në “shtet kaotik në...

Aktualitet 11:22 - 1 Tetor, 2017

Fotot-Basha sulmon fermeren nga Mirdita/ Komentuesit akuzojnë kryetarin e PD-së

Rigerta Loku, fermerja që “përloti” socialistët  në Kuvend sulmohet nga kreu i PD se fjalimi i saj ishte i dirigjuar nga vetë socialistët. Pas denoncimit të...

Aktualitet 10:33 - 1 Tetor, 2017

Foto fakt-Basha sulmon fermeren nga Mirdita/ Urdhëron deputetët dhe strukturat të shpërndarjnë shkrimin

“Rigerta Loku, fermerja që “përloti” socialistët  në Kuvend është një njeri i afërt i kryebashkiakut të Partisë Socialiste në Mirditë Ndrec Dedaj, hedh dyshime se fjalimi...

Aktualitet 20:05 - 8 Dhjetor, 2016

Ja shkrimi i plotë i mediave greke/ Kodheli punonte në klubin “Syggrou” të Athinës

Ky është shkrimi i plotë i publikuar nga media greke “Makeleio”. Citynews e përktheu për të lexuar materialin e plotë për Ministren e Mbrojtjes. Ky shkrim...