Connect with Us

All posts tagged "shkrime"

Denoncimi i CNA.al i djeg Ben Blushit dhe Ylli Ndroqit/ Fundo: Si na u sulmua faqja
Aktualitet 17:09 - 7 Gusht, 2020

Denoncimi i CNA.al i djeg Ben Blushit dhe Ylli Ndroqit/ Fundo: Si na u sulmua faqja

Drejtori i medias CNA.al, Elvi Fundo ka treguar sot se si zbuloi shkeljet e drejtorit të Top Channel, Ben Blushi dhe falsifikimin e firmës së vajzës...

Lajme 15:37 - 7 Gusht, 2020

Denoncimet dhe shkrimet për Ben Blushin dhe Ylli Ndroqin/ Sulmohet serveri i CNA.al

Sot në mesditë pas shumë shkrimeve denoncuese ndaj drejtorit të Top Channel, Ben Blushi dhe publikimit të një dosje ekskluzive ku duket qartë fallsifikimi i firmës...

Politikë 18:14 - 21 Maj, 2020

Faktet/ Kush janë pronarët e mediave në Shqipëri

Në gati pesë vite CNA.al ka publikuar me dhjetëra e dhjetëra shkrime jo për një, por gati për të gjithë botuesit dhe pronarët e mediave kryesorë...

Aktualitet 08:11 - 18 Nentor, 2018

Shtypi i ditës, 18 nëntor 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 18 nëntor 2018: Gazeta “Koha Jonë” hapet me titullin “Britaniku” Basha...

Aktualitet 11:17 - 1 Gusht, 2016

Zbulohet fiksimi më i ri i kryeministrit të vendit /Edi Rama shkrime dhe komente anonime

Kreu i qeverisë së fundi mësohet se jo vetëm mban nën kontrroll mediat, por edhe shkruan komente të ndryshme me emrat e editorëve apo personave që...