Connect with Us

All posts tagged "shkodrani"

krimi i organizuar
Aktualitet 13:23 - 18 Korrik, 2019

Në kërkim ndërkombëtar për trafik droge/ Kapet në Rinas 40-vjeçari shkodran

Policia ka arrestuar sot në Rinas një person i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe “Trafik i lëndëve narkotike”. I arrestauri...

Aktualitet 17:23 - 17 Prill, 2019

Urinoi në portën e Kryeministrisë/ Policia arreston shkodranin

Shtetasi Florian Marku i cili gjatë protestës urinoi në derën e Kryeministrisë është arrestuar ditën e sotme nga policia. Pas identifikimit nga kamerat e sigurisë, policia...

Aktualitet 10:15 - 8 Tetor, 2017

Arrestohet shkodrani/ Torturon ish-të dashurën në banesë

Policia e Tiranës ka arrestuar një shkodran, i cili ka përndjekur ish-të dashurën e tij  duke e mbajtur pa dëshirë në një banesë për më shumë...

Aktualitet 14:21 - 25 Gusht, 2017

Drejt Kosovës me 8 ton goma kontrabandë / Prangoset shkodrani

Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur duke transportuar në mënyrë të paligjshme 8 ton goma të përdorura drejt Kosovës. Burime nga...

Aktualitet 19:55 - 15 Gusht, 2017

“U fut dhe e kapi për flokësh”/ Si e dhunoi shkodrani të fejuarën në mes të lokalit

Një skenë dhune ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në Shkodër, ku një qytetar ka dhunuar të fejuarën e tij sepse zbuloi se e...

Aktualitet 11:24 - 15 Gusht, 2017

U mbajt peng për orë të tëra/ Kush është shkodrani që kaloi tmerr në Velipojë

Detaje të reja kanë dalë mbrëmë nga pengmarrja në Velipojë pasi një shkodran nuk kishte shlyer borxhin prej 4 000 eurosh. Sipas burimeve nga policia shtetasi...

Aktualitet 10:58 - 15 Gusht, 2017

Borxhi i pashlyer i kushton shumë shkodranit / Si e pëson (Emri)

Një person është arrestuar nga policia me akuzën e rrëmbimit. Shtetasi Dode Gj. ka marrë peng një person nga qyteti i Shkodrës, duke e mbajtur të...

Aktualitet 11:29 - 18 Korrik, 2017

Dogji qëllimisht 5 dynym tokë/ Prangoset shkodrani, emri

Një 64-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Nga njoftimi i Policisë mësohet se ka rënë në pranga shtetasi Pjerin...

Aktualitet 14:02 - 6 Korrik, 2017

E rëndë/Një tjetër pushues humb jetën në plazhin e Velipojës

Një pushues shkodran ka gjetur vdekjen në plazhin e Velipojës. Teksa po pushonte në çadër, ai ka pësuar një infarkt. Bluzat e bardha tentuan t’i jepnin...

Aktualitet 08:45 - 6 Korrik, 2017

“Spektakël” në plazh/Shkodrani grushte ish të dashurës

Një i ri nga Shkodra duket se nuk e ka pranuar lehtë ndarjen nga e dashura. Bëhet fjalë për 20-vjeçarin S. P., i cili dyshohet se...

Aktualitet 22:01 - 5 Korrik, 2017

21-vjeçarja i kërkoi ndarjen/Shkodrani “e masakron” në mes të plazhit

Disa minuta më parë në plazhin e Velipojës ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme për sytë e pushuesve. Një djalë i moshës 20 vjeç është grindur...

Aktualitet 11:57 - 16 Mars, 2017

U kap duke vjedhur në farmacinë bujqësore/Pranga shkodranit

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur kapjen e shtetasit Lazer Lisi, 50 vjeç. Ky shtetas ka vjedhur në një “Farmaci Bujqësore” tek Ura e Mesit në...