Connect with Us

All posts tagged "shkelzen qordja"

Aktualitet 16:17 - 23 Prill, 2019

Misteri i vdekjes së shoferit të Fatmir Xhafajt/ Prokurori Demirneli dështon me hetimet?

Më shumë se gjysma e gjyqtarëve dhe prokurorëve që janë filtruar nga Vettingu, janë shkarkuar. Pa mohuar se në disa raste janë përdorur dy standarte, në...

Aktualitet 20:29 - 1 Gusht, 2018

Plumb në kokë shoferit të Xhafajt/ Si u hodh mjegull mbi krimin makabër

Të shtunën e 30 qershorit, është gjetur i vrarë me plumb në kokë në ambjentet e Gardës së Republikës, Shkëlzen Qordja, shoferi i ministrit të Brendshëm,...