Connect with Us

All posts tagged "shites"

Denoncim 23:34 - 21 Mars, 2020

Video-Denoncohet “sjellja banditeske”/ Shitësi dhunon pensionistin që bleu limona

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar “sjelljen banditeske” ndaj një pensionisti në tregun e fruta-perimeve në Durrës. Duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital Berisha thotë...

Aktualitet 16:24 - 26 Maj, 2019

Nga shitës cigaresh tek filmi 1 milionë euro/ Ndryshimi drastik i Ermal Mamaqit ndër vite

Sot është një nga personazhet më të komentuar dhe të dashur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për moderatorin dhe aktorin Ermal Mamaqi. Në një kërkim nga...

Aktualitet 20:07 - 15 Mars, 2019

Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë (Detaje)

Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup të drogërave të forta...

erjon veliaj 1
Aktualitet 21:55 - 19 Gusht, 2018

Video-Skandal/ Policia bashkiake bën të fortin me fukarenjtë

Fotografi, Felix Bilani ka postuar në profilin e tij në rrjetet sociale, një video, që tregon se si policia bashkiake e Tiranës dhunon dy qytetarë, të...

Aktualitet 21:25 - 22 Tetor, 2017

Basha publikon foton e shitësit të bananeve i cili ka një pyetje

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar në rrjetin e tij social një foto të një shitësi ambulant i cili sipas Bashës ka marrë shtatë...

Aktualitet 09:28 - 10 Tetor, 2016

I lë pikturat në mirëbesim, tjetri ia shet/ Arrestohet shitësi

Policia e kryeqytetit arrestoi shtetasin Thanas Foto, 56 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë, sepse ka shitur pa dijeninë e tij, pikturat që shtetasi...

Showbizz 13:40 - 8 Nentor, 2015

Frank Sinatra ishte një shitës kokaine

Djali i bosit kolumbian të drogës Pablo Escobar ka bërë një deklaratë të pazakontë për këngëtarin Frank Sinatra, duke e cilësuar një partner biznesi të babait...

Aktualitet 21:00 - 11 Prill, 2015

Njihuni me shitësin më simpatik të cigareve

Në Tokio ndodhet shitësi më simpatik në botë. Ky qenush i bukur, është shitës në një dyqan cigaresh dhe iu shërben klientëve me shumë devotshmëri. Sapo...

Life Style 13:02 - 11 Prill, 2015

Njihuni me shitësin më simpatik të cigareve

Në Tokio ndodhet shitësi më simpatik në botë. Ky qenush i bukur, është shitës në një dyqan cigaresh dhe iu shërben klientëve me shumë devotshmëri. Sapo...