Connect with Us

All posts tagged "shiqperi"

Ekonomi 09:50 - 20 Nentor, 2019

Shuhen shpresat/ Kur do arrijë Shqipëria mesataren e të ardhurave të vendeve të zhvilluara

Me krizën ekonomike dhe situatën e paqartë politike, shpresat që një ditë shqiptarët të kenë të ardhura sa vendet më të zhvilluara të grupit G7 (Kanada,...

Politikë 11:15 - 21 Tetor, 2019

Negociatat/ Basha: Europa refuzoi Ramën jo shqiptarët

Kreu i opozitës Lulzim Basha shprehet se Europa refuzoi kryeministrin Edi Rama dhe jo Shqipërinë. Sipas Bashës, Europa do të vazhdojë ta refuzojë Ramën, por shqiptarët...