Connect with Us

All posts tagged "shik"

Politikë 11:45 - 13 Shtator, 2019

Habit Artan Fuga/ Unë i di ku gjenden provat për djegien e Parlamentit

Akademiku i njohur Artan Fug aka irnizuar deputetët e Kuvendit të Shqipërisë, të cilët iu drejtuan me një shkresë kreut të Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo,...

Lajm i Rekomanduar 08:50 - 13 Shtator, 2019

Fotot-Kur Veliaj ishte i Berishës dhe SHIK-ut të Gazidedes

Sot me detyrë kryebashkiak i Tiranës si përfaqësues i socialistëve, dje rrënuesi i tyre dhe “armiku” kryesor. Ky është Erjon Veliaj drejtuesi i MJAFT, “delfini” i...

nga ilir babaramo
Aktualitet 19:23 - 30 Tetor, 2018

Nga Ilir Babaramo/ Panajot Pano është grek i Shqipërisë

Për herë të parë u shfaq diçka e pështirë në shkallët e stadiumeve shqiptare. Kamerat që transmetonin ndeshjen e fundit të Partizanit fiksuan banderolën : një...

Aktualitet 21:22 - 15 Tetor, 2018

“Jetmirin nuk e dija gazetar”/ Babalja nxjerr zbuluar Olldashin

Në një intervistë për emisinin “Open” të Eni Vasilit, në Top Channel, Albert Veliu i njohur ndryshe si Babalja në audio-përgjimin ku dyshohet se vëllai i...

Aktualitet 21:07 - 10 Tetor, 2018

Deklarata “bombë” e Artan Hoxhës/ Janë tri audio-përgjime, në regjistrim mori pjesë edhe SHIK

Gazetari investigativ Artan Hoxha është ftuar në studion e emisionit “Repolitix” të Denis Mingës në Report TV ku po trajtohet tema “E vërteta e dosjes “Babale”....

Sali berisha ish kryeminister i Shqiperise
Aktualitet 17:36 - 7 Qershor, 2018

Dokumenti/ SHISH kishte dijeni, bandat donin të vrisnin Berishën

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e parë gjyqësore ndaj Izet Haxhisë, i cili akuzohet se është njëri nga autorët e vrasjes së liderit të Lëvizjes...

Aktualitet 21:39 - 15 Maj, 2018

Audio-përgjimi/ Kush është “struktura paralele” e SHIK që realizoi përgjimin?

Ish-kryeministri Sali Berisha, njëherësh lideri historik i Partisë Demokratike, është i ftuar në emisionin “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, ku po komenton aktualitetin politik...

Aktualitet 11:43 - 31 Tetor, 2017

Pak aritmetikë me çmimin e blerjes së makinave të SHISH-it

Nga Gjergj THANASI Meqenëse kreu i SHISH është i diplomuar për matematikë, ia vlen të bëjmë pak matematikë me tenderin e blerjes së 19 (nëntëmbëdhjetë) copë...

Aktualitet 09:37 - 3 Korrik, 2017

Si i mori Luli dy herë paratë e bursës për studime në Holandë/Nga VEFA tek SHIK-u i Gazidedes

Në vitin 1993, Luli 19-vjeçar që sapo kishte përfunduar gjimnazin, po bëhej gati të aplikonte për studime në Universitetin e Tiranës. Por sweet-heart e tij e...

Showbizz 13:00 - 6 Qershor, 2015

Shik si Victoria Beckham

  Pantallonat e saj me dizenjo lulesh kombinonin në mënyrën më perfekte me të zezën, prandaj edhe ajo dukej e veshur aq shik. Dizenjuesja e modës,...

Femra 11:00 - 26 Maj, 2015

Letizia mbretëresha shik spanjolle

Ajo është gati për projektet e reja të biznesit dhe shikojeni sa shik duket. E njohur për stilin e saj elegant dhe me shumë klas, mbretëresha...

Femra 15:00 - 25 Maj, 2015

Veshje zyre shik

  Çdo femër dëshiron të ketë në gardërobën e saj veshje shik, unike dhe që të jenë të rehatshme gjatë orëve të punës. Shqetësimi, që nis...

Femra 13:27 - 11 Prill, 2015

Dakota Johnson një grua shik në New York

Dakota Johnson është në qendër të vëmendjes mediatike, për ribashkimin me rrokerin britanik, Mattheë Hitt. Por aktorja e “50 hijeve të Greit”, duket shumë shik dhe...

Fashion 09:50 - 27 Mars, 2015

Victoria Beckham ka lindur me stil

Ajo është një nga femrat më me stil të show bizit. E kush mund të jetë tjetër përveçse, Victoria Beckham. “Posh Spice” e ka treguar edhe...

Fashion 15:47 - 17 Mars, 2015

Riri jo më vajzë e keqe, por shik

Qëkur u bë imazhi i Dior, Rihanna ka filluar të shfaqet shumë shik dhe elegante në daljet e saj publike. E veshur e gjitha me të...

Fashion 11:31 - 17 Mars, 2015

Victoria Beckham, përgjithmonë shik

Nuk ka raste të që Victoria Beckham, mos të përshfaq elegancën e saj. Ja tek e shohim në aeroportin e Hong Kong me një look, më...